Poznamy życie seksualne produktów spożywczych

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Amazon+szykuje+serialowy+spin-off+filmu+animowanego+dla+doros%C5%82ych+%22Sausage+Party%22-148183
Poznamy życie seksualne produktów spożywczych
Amazon szykuje kolejny serial animowany dla dorosłych. I znów jest to projekt bazujący na już znanym i lubianym pomyśle. W 2024 roku na platformie Prime zadebiutuje "Sausage Party: Foodtopia". Będzie to spin-off filmu animowanego z 2016 roku "Sausage Party".

Co wiemy o nowym serialu Amazona?Pomysłodawcami fabuły serialu i jego producentami są Seth Rogen, Evan Goldberg, Kyle Hunter i Ariel Shaffir. Dwaj ostatni będą też pełnić funkcje showrunnerów.

Spora część obsady głosowej filmu kinowego powróci w serialu. Usłyszymy w nim głosy takich aktorów jak: Seth Rogen, Kristen Wiig, Michael Cera, David Krumholtz, Edward Norton, Will Forte, Sam Richardson, Natasha Rothwell i Yassir Lester.


Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy. Twórcy zapowiadają, że zobaczymy historię pełną serca, dwa razy więcej sucharów i trzy razy więcej scen seksu różnych produktów żywnościowych.

Bohaterem filmowego "Sausage Party" była Frank. To parówka, która odkrywa prawdę o sobie - o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Towarzyszą mu inne produkty spożywcze, którym zawsze mówiono, że kiedy tylko trafią do wózka na zakupy, znajdą się w raju, krainie szczęśliwości i wiecznej radości, gdzie rzeki płyną soczystym ketchupem, a mleczna droga naprawdę jest z mleka. Kiedy jednak Frank wraz z przyjaciółmi wydostają się ze sklepu, rzeczywistość przedstawia się zgoła inaczej.

Zwiastun filmu "Sausage Party"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones