Będzie sequel "Porwania" z gwiazdą "Sagi Zmierzch" w roli głównej

Los Angeles Times / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+sequel+%22Porwania%22+z+gwiazd%C4%85+%22Sagi+Zmierzch%22+w+roli+g%C5%82%C3%B3wnej-77907
Sequel "Porwania" powstanie nawet wtedy, gdy pierwsza część nie stanie się wielkim kinowym hitem. Tak przynajmniej twierdzi twórca filmu, John Singleton.

W wywiadzie dla Los Angeles Time reżyser ujawnił, że prace nad kontynuacją już trwają. Singleton, który wcześniej zrobił "Za szybkich, za wściekłych" i "Czterech braci", ma kolejny raz stanąć za kamerą.

Bohaterem pierwszej części jest Nathan Harper (gwiazda "Sagi Zmierzch", Taylor Lautner). Chłopak dokonuje zaskakującego odkrycia – znajduje swoje zdjęcie na stronie poświęconej zaginionym osobom. Jego zwyczajne życie w jednej chwili traci sens. Próbując ustalić kim naprawdę jest, bohater przekonuje się, że nic nie jest takie, jak mu się wydawało. W momencie, w którym do gry wmiesza się policja, agenci rządowi i tajemnicze postaci, próbujące schwytać Nathana, jedynym wyjściem będzie dla niego ucieczka. Chłopak nie da jednak tak łatwo za wygraną. Jest szybki, zwinny i niesamowicie zdeterminowany, aby dowiedzieć się kim jest naprawdę.

"Porwanie" trafi do kin na całym  świecie 23 września.

Jak uważacie, czy Lautner, znany dotąd z roli romantycznego wilkołaka, nadaje się na gwiazdę kina akcji?
Udostępnij: