Będzie trzeci kinowy "Sonic". W planach także serial "Knuckles"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+trzeci+kinowy+%22Sonic%22.+W+planach+tak%C5%BCe+serial+%22Knuckles%22-145529
Będzie trzeci kinowy "Sonic". W planach także serial "Knuckles"
Wtorek był dniem spotkania szefów koncernu Paramount (wcześniej znanego jako ViacomCBS) z inwestorami. Pochwalono się na nim ambitnymi planami filmowymi i serialowymi na najbliższe kilka lat. Wśród nich jest dalszy rozwój uniwersum zapoczątkowanego filmem "Sonic. Szybki jak błyskawica".

Co nowego w uniwersum "Sonic. Szybki jak błyskawica"?Jak wiadomo, w kwietniu do kin trafi widowisko "Sonic 2. Szybki jak błyskawica". Jednak Paramount jest tak pewne sukcesu, że już zapowiada kontynuacją cyklu. Studio ogłosiło, że prace nad trzecim filmem z serii "Sonic" już się rozpoczęły, ale nie podało żadnych szczegółów.


W planach jest również serial, który poświęcony zostanie postaci Knuckles, którą zobaczymy w drugiej części. W filmie głosu bohaterowi użycza Idris Elba i wszystko wskazuje na to, że wystąpi również w serialu animowanym.

"Knuckles" ma powstać na potrzeby platformy streamingowej Paramount+.

Sonic: Szybki jak błyskawica – o czym opowiadał?"Sonic: Szybki jak błyskawica" opowiada o niebieskim antropomorficznym jeżu, który przybył na Ziemię z kosmosu. Jego życie na obcej planecie wydaje się skomplikowane, dopóki nie spotyka nowego przyjaciela – lokalnego policjanta Toma Wachowskiego. Obaj łączą siły, by powstrzymać działania dr. Robotnika, który pragnie schwytać Sonica i użyć jego niezwykłych mocy, by przejąć kontrolę nad światem. Film zarobił ponad 58 milionów dolarów na rynku krajowym w weekend otwarcia. Na całym świecie wpływy wyniosły blisko 320 milionów dolarów.

Zwiastun filmu "Sonic 2. Szybki jak błyskawica"

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. TUTAJ znajdziecie nominacje do 94. nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones