Billy Bob Thornton wreszcie powróci jako Zły Mikołaj

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Billy+Bob+Thornton+wreszcie+powr%C3%B3ci+jako+Z%C5%82y+Miko%C5%82aj-114224
O "Bad Santa 2" piszemy na Filmwebie od dekady. Przez ten czas wielokrotnie słyszeliśmy, że film jest o krok od realizacji. Tym razem jednak wydaje się, że rzeczywiście uda się projekt doprowadzić do końca. Obraz zyskał producentów gotowych wyłożyć pieniądze. Będą to firmy Miramax i Broad Green Pictures.


Gwiazdą filmu oczywiście będzie Billy Bob Thornton. Autorami scenariusza są Doug Ellin, Shauna Cross, John Phillips i Johnny Rosenthal. Nie jest jasne, kto "Bad Santa 2" wyreżyseruje. W 2012 roku informowaliśmy, że może to zrobić Steve Pink ("Jutro będzie futro").

Akcja "Złego Mikołaja" rozgrywała się przed Bożym Narodzeniem, kiedy to tłumy ludzi wybierają się na wielkie świąteczne zakupy. Korzystając z ogólnego zamieszania i przedświątecznej gorączki, wśród kupujących grasuje dwóch oszustów przebranych za Świętego Mikołaja i jego elfa, kradną oni co popadnie. Jednak na ich drodze staje nieoczekiwanie spotkany 8-latek, który pokazuje im i uświadamia prawdziwe znaczenie i czar Świąt Bożego Narodzenia.

Szczegóły fabuły dwójki nie są na razie znane. Zdjęcia ruszą w styczniu w Montrealu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones