"Zły Mikołaj 2" ma już reżysera

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Z%C5%82y+Miko%C5%82aj+2%22+ma+ju%C5%BC+re%C5%BCysera-114309
W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że wreszcie coś ruszyło w kwestii "Złego Mikołaja 2". Studia Miramax i Broad Green Pictures dogadały się i ruszają z produkcją sequela komedii z Billym Bobem Thorntonem. A teraz film ma już reżysera.


Za kamerą drugiej części stanie Mark Waters, który ma na koncie m.in. takie filmy jak "Akademia wampirów", "Pan Popper i jego pingwiny" oraz "Wredne dziewczyny".

W filmie - oprócz Thorntona - zagrają Tony Cox i Brett Kelly. Scenariusz napisali Doug Ellin, Shauna Cross, John Phillips i Johnny Rosenthal. Zdjęcia ruszają w styczniu w Montrealu.
 
Akcja "Złego Mikołaja" rozgrywa się przed Bożym Narodzeniem, kiedy to tłumy ludzi wybierają się na wielkie świąteczne zakupy. Korzystając z ogólnego zamieszania i przedświątecznej gorączki wśród kupujących grasuje dwóch oszustów przebranych za Świętego Mikołaja i jego elfa, kradną oni co popadnie. Jednak na ich drodze staje nieoczekiwanie spotkany 8-latek, który pokazuje im i uświadamia prawdziwe znaczenie i czar Świąt Bożego Narodzenia. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones