Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Billy+Crystal+ratuje+Oscary-79453

Billy Crystal ratuje Oscary

billycrystal_20110815231128.jpg
Ta wiadomość ucieszy wielu fanów oscarowych ceremonii. Billy Crystal został nowym prowadzącym 84. ceremonii wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Wiedzy i Sztuki Filmowej. Taką informację podali producenci gali Brian Grazer i Don Mischer.

Crystal jest symbolem złotej ery oscarowych ceremonii. W powszechnej opinii wraz z jego odejściem gala stała się nudna i coraz mnie atrakcyjna dla widzów. Aktor po raz ostatni poprowadził Oscary w 2004 roku, jednak w ubiegłym roku pojawił się na chwilę i został przyjęty owacjami na stojąco. To wywołało spekulacje, że być może Crystal powróci jako mistrz ceremonii. Sam aktor jeszcze w sierpniu wydawał się zainteresowany taką możliwością. Potem jednak szefowie Akademii zdecydowali, że producentem show zostanie Brett Ratner, a ten na gospodarza wybrał swojego kumpla Eddiego Murphy'ego.

Jak jednak wiemy, ani Ratner, ani Murphy nie są już w jakikolwiek sposób związani z ceremonią wręczenia Oscarów. Akademia szybko znalazła następców, a angaż Crystala jest tylko postawieniem kropki nad i. Teraz pozostaje niecierpliwie czekać na to, czy rzeczywiście będzie to najlepsza oscarowa ceremonia od lat.

Gala będzie miała miejsce w Kodak Theater 26 lutego.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię