Bogusław Linda onieśmielony przez króliczka Playboya

Informacja nadesłana przez dystrybutora / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bogus%C5%82aw+Linda+onie%C5%9Bmielony+przez+kr%C3%B3liczka+Playboya-50579
Kolejna niespodzianka na planie filmu "Randka w ciemno". W najnowszej komedii romantycznej według scenariusza Ilony Łepkowskiej występuje gwiazda czeskiego Playboya - Petra Tůmová. Jej filmowym partnerem jest Bogusław Linda.  Nieoczekiwanie, czeskie riposty ikony seksu, wprawiają w onieśmielenie filmowego twardziela.

 
Linda w filmie gra rolę Cezarego, byłego partnera Majki (Katarzyna Maciąg). Cezary to mężczyzna o wysokiej pozycji zawodowej. Bogaty i niezależny finansowo. Przyzwyczajony do tego, że kobiety zazwyczaj go adorują, a on potrafi umiejętnie to wykorzystać. Czeski "króliczek" wciela się w rolę tajemniczej Karoliny.


"Randka w ciemno" to historia Majki, próbującej odnaleźć się po burzliwym związku ze starszym od siebie mężczyzną. Nie brakuje jej także innych miłosnych perypetii. O jej względy ubiegają się dwaj przystojni młodzieńcy, a w trudnych momentach z fantazją wspierają oddane przyjaciółki. Jedna z nich wpadnie na niezwykły pomysł, który odmieni życie Majki…

W filmie, poza Maciąg i Lindą zobaczymy m. in. Borysa Szyca, Lesława Żurka i Annę Dereszowską. "Randka w ciemno" zadebiutuje w polskich kinach na przełomie 2009 i 2010 roku. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat.
Udostępnij: