CHILI: dla miłośników kina

  • Filmy
Jeśli kochasz kino i chcesz cieszyć się nim w domu, nie musisz już kupować płyt DVD – teraz możesz oglądać filmy również w streamingu. Na polskim rynku pojawiło się wiele platform oferujących legalne wypożyczenie filmów online. Większość z nich działa na zasadzie abonamentu i udostępnia użytkownikom katalog tytułów. Korzystasz z nich, ale coraz częściej nie udaje Ci się znaleźć pozycji, które Cię interesują? Mamy dla Ciebie rozwiązanie: nazywa się CHILI.

FILMWEB_news.jpg


Ten innowacyjny serwis proponuje wypożyczenie i zakup filmów w formacie cyfrowym. Oferuje tysiące tytułów, a co najważniejsze najnowsze hity kilka miesięcy po premierze kinowej. Wszystko to bez potrzeby wykupienia abonamentu - płacisz tylko za to, co Cię interesuje.

Katalog CHILI obejmuje pozycje z każdej epoki, z każdego kraju, w każdym gatunku i w każdym formacie - również 4K! Znajdziesz tam najlepsze polskie kino ("Zimna wojna", "Kler", "Pitbull"), wszystkie najnowsze filmy (takie jak "Bohemian Rhapsody" czy "Narodziny gwiazdy") i wiele, wiele więcej. Możesz korzystać z CHILI na każdym z urządzeń: na komputerze, SmartTV, Chromecast, smartfonie i tablecie. A dzięki opcji pobrania możesz oglądać Twoje ulubione filmy nawet bez dostępu do Internetu!

Natomiast dla tych, których miłość do filmu przerodziła się w obsesję, CHILI oferuje możliwość skompletowania oficjalnych produktów merchandise. Kubki, koszulki, plakaty, a także prawdziwe perełki, jak kosmyk włosów Chewbakki z Gwiezdnych Wojen, lub limitowana walizka Newta Scamandera.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odkryj specjalną zakładkę CHILI na Filmweb https://www.filmweb.pl/chili lub wejdź na chili.com

Dobrej zabawy na CHILI!
Informacja sponsorowana