Cenega wyda "Darksiders II". Po polsku!

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cenega+wyda+%22Darksiders+II%22.+Po+polsku-87709
Niepewne były losy gry "Darksiders II" na polskim rynku, premiera już praktycznie za rogiem, a gra do tej pory nie widniała w planie wydawniczym żadnego polskiego dystrybutora. Jak się dziś dowiedzieliśmy, poprzedni dystrybutor gier firmy THQ (producent gry), firma CD Projekt straciła prawo dystrybuowania gier tej firmy na naszym rynku, zaś nowym dystrybutorem została Cenega Poland. Dotyczy to zarówno "Darksiders II" jak i wszystkich przyszłych tytułów THQ.
  

"Darksiders II" trafi do sprzedaży w Polsce 21 sierpnia, czyli tydzień po premierze w USA. Co ważne dla graczy, w przeciwieństwie do pierwszej części, "dwójka" otrzyma polską wersję językową na wszystkich platformach (PC, PS3 i X360), a nie tylko na PC. Gra trafi do sprzedaży w trzech edycjach - standardowej, limitowanej i kolekcjonerskiej. Poniżej znajdziecie ich skład i sugerowane przez wydawcę ceny:

PC –  cały nakład premierowy tego tytułu w wersji na komputery osobiste ukaże się w Polsce we wzbogaconej o dodatki edycji limitowanej przy zachowaniu standardowej ceny gry – 119,99 PLN. Dostępna będzie także edycja kolekcjonerska w cenie 199,99 PLN.

X360 i PS3 - zostaną wydane w edycji standardowej (229,99 PLN) oraz wzbogaconej Edycji Limitowanej (239,99 PLN). Edycja kolekcjonerska, w bardzo ograniczonej ilości, kosztować będzie 329,99 PLN.

Co wchodzi w skład edycji limitowanej lub kolekcjonerskiej możecie zobaczyć na poniższych obrazkach: