Jessica Chastain w adaptacji "Siedmiu mężów Evelyn Hugo"?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chastain+nie+zagra+Evelyn+Hugo+w+adaptacji+bestsellerowej+powie%C5%9Bci.+%22Zerowe+szanse%22-153436
Jessica Chastain w adaptacji "Siedmiu mężów Evelyn Hugo"?
źródło: Getty Images
autor: Dia Dipasupil
Bestellerowa powieść "Siedmiu mężów Evelyn Hugo" zmierza na ekran, ale bez Jessiki Chastain w roli Celii St. James, rywalki tytułowej bohaterki. Aktorka, która zdaniem fanów byłaby idealną odtwórczynią tej postaci, nie jest zainteresowana projektem. 

To już pewne: "Siedmiu mężów Evelyn Hugo" bez Jessiki Chastain


W rozmowie z E! News Jessica Chastain określiła szanse na to, że zagra w adaptacji "Siedmiu mężów Evelyn Hugo" jako "zerowe". Miała jednak kilka ciepłych słów dla fanów powieści autorstwa Taylor Jenkins Reid.

Ale bardzo podoba mi się to, jak podekscytowani są fani – powiedziała. Kiedy pracowałam na Broadwayu, każdego dnia czekali z książkami na autografy. Ta społeczność jest po prostu wspaniała. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę film i przykro mi, że ich zawiodłam!

Na początku roku Chastain odniosła się do oczekiwań fanów w prowadzonym przez Andy'ego Cohena talk show "Watch What Happens Live". Wiem, że w internecie sporo się o tym mówi. Przyślijcie mi scenariusz – powiedziała wówczas. Wiosną aktorka zwróciła na siebie uwagę, gdy odmówiła złożenia autografu na egzemplarzu książki. Swoją decyzję wytłumaczyła wówczas w mediach społecznościowych: 

Fani kilkakrotnie prosili mnie, bym podpisała się na książce, z którą nie jestem związana w żaden formalny sposób. Ponieważ mam poczucie, że to nie w porządku, i nie lubię zbierać owoców cudzej pracy, powiedziałam, że nie mogę się podpisać. To nie oznacza, że przeczytałam zły scenariusz.

O czym opowiada książka "Siedmiu mężów Evelyn Hugo"?


Książka "Siedmiu mężów Evelyn Hugo" została wydana w Polsce nakładem wydawnictwa Czarna Strona. W oficjalnym opisie czytamy: 


To spotkanie zmieni życie Monique. Młoda dziennikarka dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu z Evelyn Hugo – aktorką, która ma za sobą imponującą karierę w Hollywood. Warunek jest jeden: ta rozmowa nie może zostać opublikowana przed śmiercią artystki. Evelyn opowiada o tym, jak wyrwała się z biedy i trafiła do wymarzonego świata kina. Sława, pieniądze, skandale i blask reflektorów… W Hollywood nikt nie jest bez grzechu. Dlaczego Evelyn ma za sobą aż siedem małżeństw? Kogo kochała naprawdę? Jej życie kryje tajemnice, które nigdy nie powinny trafić na pierwsze strony gazet.

Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów Marilyn Monroe i Audrey Hepburn! Gdyby Evelyn Hugo istniała naprawdę, byłaby ich najlepszą przyjaciółką albo… największą konkurentką.


Zobacz zwiastun filmu "Pamięć"


Aktualnie filmografię Jessiki Chastain zamyka dramat Michela Franco "Pamięć". Aktorka partnerowała w nim Peterowi Sarsgaardowi. Zobaczcie zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones