"Sceny z zycia małżeńskiego": Ten serial popsuł przyjaźń Jessiki Chastain i Oscara Isaaca?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sceny+z+zycia+ma%C5%82%C5%BCe%C5%84skiego%22+zniszczy%C5%82y+przyja%C5%BA%C5%84+Chastain+i+Isaaca-151655
"Sceny z zycia małżeńskiego": Ten serial popsuł przyjaźń Jessiki Chastain i Oscara Isaaca?
źródło: Getty Images
autor: Stefania D'Alessandro
Jessica Chastain zdradziła, że praca nad serialem "Sceny z życia małżeńskiego" wystawiło na próbę jej przyjaźń z Oscarem Isaakiem. Aktorka przyznała, że od czasu pracy nad produkcją HBO ich znajomość nie jest już taka sama.
 

Jessica Chastain o przyjaźni z Oscarem IsaakiemGettyImages-1338311705.jpg Getty Images © Stephane Cardinale - Corbis


Jessica Chastain opowiedziała o pracy na serialem w podcaście magazynu "Vanity Fair", "Little Gold Men". Wywiad został przeprowadzony jeszcze przed strajkiem aktorów. Chastain i Isaac znają się od lat, studiowali razem w nowojorskiej Juilliard School.

Praca nad "Scenami z życia małżeńskiego" była bardzo ciężka. Uwielbiam Oscara, ale prawda jest taka, że nasza przyjaźń od tego czasu nie jest już taka sama. Między nami będzie w porządku, ale potrzebowałam odrobiny oddechu po tym doświadczeniu
, wyjaśniła aktorka.

W tym serialu bardzo często mówiliśmy "kocham cię" i "nienawidzę cię". Ale w tej pracy jest mnóstwo radości. Mnóstwo katharsis. Uważam, że mam najlepszą pracę na świecie, bo mogę zbierać tyle różnych doświadczeń. Są jakby nie z tego świata, a zarazem czuję, że są moje. Sama prowadzę tymczasem bardzo spokojne życie. Nie potrzebuje na co dzień tych negatywnych emocji. Gram je i doświadczam ich, a potem wracam do domu i żyję sobie po cichu, dodała Chastain.

"Serial Killers": Omawiamy "Sceny z życia małżeńskiego"
O czym opowiadają "Sceny z życia małżeńskiego"?"Sceny z życia małżeńskiego" na nowo przedstawią klasyczną już historię miłości, nienawiści, pożądania, monogamii, małżeństwa i rozwodu, tym razem jednak z perspektywy współczesnej amerykańskiej pary. Mira (Jessica Chastain) jest pewną siebie kobietą, która robi karierę w spółce technologicznej, ale czuje się niespełniona w małżeństwie. Jonathan (Oscar Isaac) to wycofany i wrażliwy profesor filozofii, który za wszelką cenę chce ratować ich związek. Serial pokazuje złożone osobowości Miry i Jonathana - ludzi, którzy mają świadomość, że ich małżeństwo nie legło w gruzach z powodu jednego wydarzenia czy problemu. Jego twórcy stawiają na bezkompromisową szczerość i zapraszają widzów, by przysłuchiwali się prywatnym rozmowom pary, którą targają uczucia wahające się od nienawiści do miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones