Cielecka, Mleczko i Bagiński będą decydować o finansowaniu filmów

PISF / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cielecka%2C+Mleczko+i+Bagi%C5%84ski+b%C4%99d%C4%85+decydowa%C4%87+o+finansowaniu+film%C3%B3w-29760
W siedzibie PISF odbyło się losowanie ekspertów PISF do oceny projektów złożonych w III sesji do programów produkcja filmowa i rozwój projektów. W losowaniu wzięli udział między innymi: zastępca Dyrektora PISF Maciej Karpiński i Przewodniczący Rady PISF Jacek Bromski.

Ze względu na trwający obecnie okres wyjazdów urlopowych oraz bieżące produkcje filmowe, które angażują cześć zespołu ekspertów, w najbliższym czasie najprawdopodobniej odbędzie się losowanie uzupełniające.

O terminie losowania uzupełniającego poinformujemy na stronie PISF.

Development - Film animowany :
Komisja 1
Główni eksperci :
Jerzy Kalina
Maciej Kosiński
Jerzy Kucia
Jerzy Siatkiewicz
Zdzisław Kudła
Eksperci komplementarni :
Piotr Reisch
Witold Giersz
Andrzej Jasiewicz
Tomasz Bagiński

Development - Film dokumentalny:
Komisja I
Główni eksperci :
Mirosław Chojecki
Wojciech Ziembicki
Paweł Kędzierski
Janusz Chodnikiewicz
Mirosław Bork
Eksperci komplementarni :
Andrzej Jurga
Paweł Mantorski
Andrzej Fidyk
Józef Gębski

Komisja II
Główni eksperci:
Marcel Łoziński
Paweł Mantorski
Andrzej Fidyk
Andrzej Jurga
Józef Gębski
Eksperci komplementarni:
Mirosław Bork
Mirosław Chojecki
Paweł Kędzierski
Wojciech Ziębicki

Development - Film fabularny:
Komisja I
Główni eksperci :
Dariusz Jabłoński
Wojciech Marczewski
Janusz Morgenstern
Edward Żebrowski
Krzysztof Krauze
Eksperci komplementarni :
Kazimierz Kutz
Janusz Sosnowski
Jacek Bromski
Andrzej Mularczyk

Komisja II
Główni eksperci :
Jarosław Sander
Grzegorz Łoszewski
Stanisław Jędryka
Juliusz Machulski
Jan Purzycki
Eksperci komplementarni:
Michał Kwieciński
Piotr Dzięcioł
Ilona Łepkowska
Maciej Strzembosz

Stypendia scenariuszowe:
Komisja I
Główni eksperci :
Wiesław Saniewski
Jan Kidawa-Błoński
Andrzej Serdiukow
Eksperci komplementarni :
Andrzej Ochalski
Tadeusz Chmielewski
Władysław Pasikowski
Wojciech Marczewski

Komisja II
Główni eksperci :
Artur Urbański
Andrzej Dziurawiec
Piotr Wereśniak
Eksperci komplementarni:
Przemysław Wojcieszek
Jacek Boruch
Andrzej Mularczyk
Tomasz Wiszniewski

Komisja III
Główni eksperci:
Janusz Andermann
Ilona Łepkowska
Waldemar Krzystek
Eksperci komplementarni:
Janusz Sosnowski
Maciej Dejczer
Andrzej Jurga
Jerzy Siatkiewicz

Debiuty reżyserskie - Film faburny:
Komisja 1:
Reżyserzy:
Iwona Siekierzyńska
Sławomir Fabicki
Eksperci komplementarni:
Andrzej Jakimowski
Łukasz Barczyk
Magdalena Piekorz
Marcin Wrona

Producenci:
Iwona Ziółkowska
Eksperci komplementarni:
Jan Kaczmarski
Jarosław Sander

Inni:
Ewa Braun
Carmen Szwec
Eksperci komplementarni:
Sławomira Łozińska
Tomasz Karczewski

Debiuty reżyserskie - Film dokumentalny:
Komisja 1:
Reżyserzy:
Bartosz Konopka
Grzegorz Pacek
Eksperci komplementarni:
Piotr Szczepański
Leszek Dawid
Wojciech Staroń

Producenci:
Mirosław Chojecki
Eksperci komplementarni:
Joanna Pogorzelska
Maria Marszałek

Inni:
Jerzy Morawski
Leszek Talko
Eksperci komplementarni:
Jadwiga Głowa
Monika Piątkowska
Bożena Janicka

Debiuty reżyserskie - Film animowany:
Komisja 1:
Reżyserzy:
Wojciech Wawrzczyk
Robert Sowa,,
Eksperci komplementarni:
Tomasz Bagiński
Tomasz Kozak

Producenci:
Ewa Sobolewska
Eksperci komplementarni:
Maciej Ćwiek
Maciej Kosiński

Inni:
Janusz Korosadowicz
Alicja Jodko
Eksperci komplementarni:
Maria Malatyńska
Antoni Pańkowski

Produkcja - Film fabularny:
Komisja 1:
Reżyserzy:
Filip Bajon
Stanisław Jędryka
Eksperci komplementarni:
Wiesław Saniewski
Władysław Pasikowski
Jan Jakub Kolski

Producenci:
Dariusz Jabłoński
Eksperci komplementarni:
Małgorzata Retej
Tadeusz Lampka

Inni:
Paweł Huelle
Grzegorz Łoszewski
Eksperci komplementarni:
Jerzy Kapuściński
Marek Trojak
Paweł Mossakowski
Andrzej Melin

Komisja 2:
Reżyserzy:
Tadeusz Chmielewski
Edward Żebrowski
Eksperci komplementarni:
Krzysztof Lang
Krzysztof Zanussi
Lech Majewski
Dorota Kędzierzawska

Kierownicy produkcji:
Piotr Reisch
Eksperci komplementarni:
Maciej Kosiński
Paweł Rakowski

Inni:
Edward Linde-Lubaszenko
Allan Starski

Komisja komplementarna:
Edward Kłosiński
Magdalena Cielecka
Barbara Hollender
Ilona Łepkowska

Komisja 3:
Reżyserzy:
Witold Adamek
Jerzy Łukaszewicz
Eksperci komplementarni:
Sylwester Chęciński
Janusz Zaorski
Robert Gliński
Andrzej Maleszka

Produkcja:
Witold Bereś
Eksperci komplementarni:
Henryk Romanowski
Wojciech Danowski

Inni:
Marcin Piasecki
Sławomir Salamon

Komisja komplementarna:
Marek Żydowicz
Zbigniew Żmigrodzki
Krystyna Doktorowicz

Produkcja - Film dokumentalny:
Komisja 1
Reżyserzy:
Krzysztof Tchórzewski
Krzysztof Wierzbicki
Komisja komplementarna:
Maciej Drygas
Andrzej Trzos-Rastawiecki
Michał Dudkiewicz

Producenci:
Stanisław Krzemiński
Komisja komplementarna:
Jerzy Zalewski
Mirosław Dębiński

Inni:
Monika Piątkowska
Leszek Talko
Komisja komplementarna:
Bożena Janicka
Jerzy Morawski
Jadwiga Głowa

Komisja 2
Reżyserzy:
Piotr Szczepański
Marcin Koszałka
Komisja komplementarna:
Andrzej Titkow
Hanna Polak
Ignacy Szczepański

Producenci:
Wojciech Szczudło
Komisja komplementarna:
Alina Terechowicz
Jerzy Szymborn

Inni:
Łukasz Maciejewski
Tadeusz Szyma
Komisja komplementarna:
Andrzej Kołodyński
Bożena Janicka

Produkcja - film animowany:
Komisja 1:
Reżyserzy:
Robert Turło
Witold Giersz
Komisja komplementarna:
Andrzej Mleczko
Jerzy Kucia
Marek Serafiński

Producenci:
Zdzisław Kudła
Komisja komplementarna:
Tadeusz Lampka
Piotr Reisch

Inni:
Bogusław Zmudziński
Jerzy Kapuściński
Komisja komplementarna:
Marcin Piasecki
Jakub Duszyński
Andrzej Kucharczyk
Udostępnij: