Co działo się między pierwszą, a drugą częścią filmu "Jak wytresować smoka?" – dowiedz się na CN!

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Co+dzia%C5%82o+si%C4%99+mi%C4%99dzy+pierwsz%C4%85%2C+a+drug%C4%85+cz%C4%99%C5%9Bci%C4%85+filmu+%22Jak+wytresowa%C4%87+smoka+%22+%E2%80%93+dowiedz+si%C4%99+na+CN-105910
Między pierwszą, a drugą częścią filmu "Jak wytresować smoka?" jest pięć lat przerwy. Tę lukę wypełnia serial "Jeźdźcy smoków", który można oglądać na Cartoon Network. Nowe odcinki drugiej serii będą emitowane już od 7 lipca (pon-pt o 17:40). Dla tych, którzy nie śledzili, a chcieliby poznać przygody Czkawki i jego przyjaciół CN wyemituje maraton serialu dzień przed premierą (6 lipca o 9:20).
Dzięki serialowi możemy prześledzić krok po kroku codzienne życie na wyspie Berk i proces integrowania Wikingów i smoków. Możemy obserwować rozwój przyjaźni młodych jeźdźców, czasem surowe relacje ojciec-syn i ewolucje metod trenerskich Czkawki. Dzięki serialowi możemy na przykład dowiedzieć się także, że Śledzik boi się ciemności, za to Czkawka i Szczerbatek uwielbiają nocne partole. Każdy odcinek przepełniony jest humorem i emocjami, za które tak cenione są produkcje ze studia DreamWorks.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones