Darmowe DLC do Elden Ring już od jutra! Jest pewien haczyk

Bandai Namco Entertainment / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Darmowe+DLC+do+Elden+Ring+ju%C5%BC+od+jutra+Jest+pewien+haczyk-148727
Darmowe DLC do Elden Ring już od jutra! Jest pewien haczyk
Na dwa dni przed rozdaniem nagród Game Awards, FromSoftware zdaje się przypominać graczom, że w tym roku pretendent do gry roku może być tylko jeden. Po długich spekulacjach i plotkach krążących w sieci pojawiła się zapowiedź pierwszego dodatku do "Elden Ring". Fani mogą być jednak mocno zaskoczeni jaką co ma on do zaoferowania.


Jak się okazuje, dodatek jest tak naprawdę patchem wprowadzającym dodatkową zawartość w postaci aren do pojedynków PvP. Wszyscy śmiałkowie będą mieli okazję zmierzyć się w pojedynkach jeden na jednego, każdy na każdego czy też w starciach zespołowych. A to wszystko na arenach umiejscowionych w Limgrave, Leyndell i Caelid, lokacjach dobrze znanych każdemu kto w ten tytuł miał okazję zagrać. Premiera patcha już 7 grudnia. 

Czy zachęca to Was do powrotu do gry?

Informacje o grze"Elden Ring" opracowany przez FromSoftware, Inc. i BANDAI NAMCO Entertainment Inc., jest fabularną grą akcji z elementami fantasy, osadzoną w świecie stworzonym przez Hidetakę Miyazakiego i George’a R. R. Martina.
Niebezpieczeństwa i przygody czają się za każdym rogiem w największej dotychczas grze od wydawcy FromSoftware.

Hidetaka Miyazaki – Prezes i dyrektor ds. gier w FromSoftware Inc. Znany z reżyserowania cieszących się uznaniem krytyków gier w ulubionych seriach, takich jak "Armored Core" i "Dark Souls".

George R. R. Martin jest autorem wielu powieści będących bestsellerami "New York Timesa", w tym uznanej serii "Pieśń lodu i ognia" złożonej z ksiąg: "Gra o tron", "Starcie królów", "Nawałnica mieczy", "Uczta dla wron" i "Taniec ze smokami". Jako pisarz i producent, pracował nad serialami "The Twilight Zone", "Piękna i bestia" oraz różnymi filmami fabularnymi i pilotami, które nigdy nie zostały zrealizowane. Mieszka z uroczą żoną Parris w Santa Fe w stanie Nowy Meksyk.