Dave Bautista marzy o roli w komedii romantycznej. "Czy jestem aż tak nieatrakcyjny?"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dave+Bautista+marzy+o+roli+w+komedii+romantycznej.+%22Czy+jestem+a%C5%BC+tak+nieatrakcyjny+%22-149394
Dave Bautista marzy o roli w komedii romantycznej. "Czy jestem aż tak nieatrakcyjny?"
źródło: Getty Images
autor: Gabe Ginsberg
Dave Bautista ma na koncie wiele występów w superbohaterskich widowiskach (cykl "Strażnicy Galaktyki", "Avengers: Koniec gry", "Thor: Miłośc i grom"), filmach sci-fi ("Blade Runner 2049", "Diuna"), akcyjniakach ("Riddick", "Stuber") czy kryminałach ("Glass Onion"). W wywiadzie dla Page Six aktor ujawnił, że chętnie zagrałby w komedii romantycznej. Niestety nigdy nie dostaje takich ofert.  

Dave Bautista marzy o występach w komediach romantycznych


Wiem, że nie wyglądam jak typowy bohater komedii romantycznych – powiedział aktor. Jestem trochę kanciasty. Ale wiecie, zawsze, kiedy patrzę w lustro, zadaję sobie pytanie: "Czy jestem aż tak nieatrakcyjny? Czy jest we mnie coś tak nieatrakcyjnego, co wyklucza mnie z takich ról?"

Niestety najbliższe zawodowe plany Dave'a Bautisty nie obejmują komedii romantycznych. Jeszcze w tym roku będziemy mogli zobaczyć go jako Draksa w trzeciej odsłonie "Strażników Galaktyki" oraz w drugiej części "Diuny" Denisa Villeneuve'a. Już w najbliższy weekend do kin trafi też horror "Pukając do drzwi" w reżyserii M. Nighta Shyamalana, w którym Bautista wciela się w Leonarda. Zobaczcie zwiastun: Czy Dave Bautista zagra Bane'a?

 
W wywiadzie dla portalu Insider Dave Bautista zdradził, że dyskutował z Jamesem Gunnem o perspektywie wcielenia się w postać Bane'a.

Rozmawialiśmy o tym z Jamesem – powiedział aktor. Ale myślę, że kierunek, w którym on idzie - zaczynanie od nowa i rebootowanie całego uniwersum - jest konieczny. Trzeba zacząć planować na następne 15 lat. I myślę, że niestety ze mną nie jest to możliwe. Rozumiem to.

Nie chcę grać postaci, której nie jestem w stanie oddać sprawiedliwości. Wątpię, bym na tym etapie mojej kariery był w stanie to zrobić. Nie wydaje mi się, żebym poradził sobie z fizycznym wymiarem tej roli. Nie będę wiecznie młody, więc nie mogę planować z takim wyprzedzeniem. Podejrzewam więc, że nie będę tym gościem, podsumował aktor.

Aktor nigdy nie ukrywał, że od lat był zainteresowany zagraniem Bane'a. Chcę zagrać Bane'a tak bardzo, że poszedłem do Warner Bros., umówiłem się na spotkanie z DC, przekroczyłem próg i powiedziałem : "Chcę zagrać Bane'a. Nie żartuję", opowiadał w 2021 roku. Nie zraziło go nawet to, że studio nie szukało akurat nikogo do tej roli.


Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. TUTAJ znajdziecie nominacje do 95. nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones