Dave Bautista w widowisku DC? Czy może to tylko pobożne życzenie aktora?

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dave+Bautista+jako+Bane+z+DC.+Aktor+udost%C4%99pni%C5%82+grafik%C4%99.+Co+to+znaczy-154195
Dave Bautista w widowisku DC? Czy może to tylko pobożne życzenie aktora?
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Czy Dave Bautista szykuje się do kolejnej współpracy z Jamesem Gunnem, tym razem w DC Studios? A może to tylko pobożne życzenie. Ostatnie społecznościowe działa aktora wzbudziły konsternację fanów.

Dave Bautista jako BaneZamieszanie wywołała wrzutka aktorka na Instagramie. Opublikował bowiem grafikę autorstwa BossLogic, która przedstawia aktora jako Bane'a z komiksów DC Comics.

Wygląda na niej tak:


Fani Bautisty doskonale wiedzą, że lubi on tę postać. W wywiadach wielokrotnie mówił o tym, że chciałby zagrać Bane'a. Jednak ostatnio zdawał się nie wierzyć, że to się kiedykolwiek wydarzy. W ubiegłym roku stwierdził w jednym z wywiadów, że jest już chyba za stary, by zagrać Bane'a.

Mimo to nie zrezygnował z marzenia kontynuowania współpracy z Gunnem. Ostatnio zażartował nawet, że mógłby przejść do DC za darmo, jeśli tylko oznaczałoby to pracę z Gunnem.

Dave Bautista rozchwytywany w HollywoodZanim James Gunn przeszedł do Warner Bros. dla Disneya i Marvela nakręcił "Strażników Galaktyki". Dave Bautista był jedną z gwiazd widowiska (i jego kontynuacji), wcielając się w postać Draxa.

Od tamtej pory nie ma chwili dla siebie. Cały czas gra w czymś dużym. Był w obsadzie widowiska sf "Blade Runner 2049" i w horrorze "Pukając do drzwi". Często grywa też w komediach.

A już za chwilę zobaczymy go w wyczekiwanym przez fanów fantastyki filmie "Diuna: część druga".

Zwiastun filmu "Diuna: Część druga"


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones