Dave Bautista chce być komiksowym czarnym charakterem. Wróci do Marvela?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dave+Bautista+chce+by%C4%87+komiksowym+czarnym+charakterem-154348
Dave Bautista chce być komiksowym czarnym charakterem. Wróci do Marvela?
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Dave Bautista pożegnał się z postacią Draxa, ale nie postawił kreski na kinie superbohaterskim. W najnowszym wywiadzie aktor zdradził, że nie wyklucza nawet powrotu do współpracy z Marvelem. W jakiej roli widzi się Bautista?

Dave Bautista nie wyklucza powrotu do MarvelaGettyImages-1139978718.jpg Getty Images © Gabe Ginsberg


Kiedy powiedziałem, że z tym kończę, miałem na myśli moją historię z Draxem, wyjaśnił Bautista. Wciąż mam relację z Marvelem. Widziałem się z Kevinem Feige'em i Louisem D'Esposito dwa tygodnie temu. Wiedzą, że byłbym zainteresowany jakąś rolą. Uwielbiam to uniwersum, uwielbiam świat superbohaterów. Jestem fanem. Więc jeśli zadzwonią do mnie z Marvela albo z DC - odbiorę. I jeśli rola będzie miała sens, wejdę w to.
     
Chciałbym dostać szansę zagrania większej, innej roli. Może głębszej
, dodał aktor. Chętnie skorzystałbym z okazji wcielenia się w złowieszczy czarny charakter w superbohaterskim uniwersum... Jeszcze nie skończyłem z tym tematem, chociaż moja przygoda z Draxem dobiegła końca.
  
Od piątku będziemy mogli oglądać Bautistę w kinach w widowisku "Diuna: Część druga".
   

"Diuna: Część druga" - zwiastun
Dave Bautista jako Bane?Fani Bautisty doskonale wiedzą, że lubi on postać przeciwnika Batmana, Bane'a. W wywiadach wielokrotnie mówił o tym, że chciałby się w niego wcielić. Jednak ostatnio stracił wiarę, że to się kiedykolwiek wydarzy. W ubiegłym roku stwierdził w jednym z wywiadów, że jest już chyba za stary, by zagrać Bane'a. Niedawno opublikował jednak na Instagramie grafikę z tą postacią, prowokując lawinę spekulacji. Myślicie, że sprawdziłby się w tej roli?


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones