Były bankrut MGM zatrudnia reżysera "Blue Beetle" do komedii z Momoą i Bautistą

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Blue+Beetle%22+pracuje+z+gwiazdami+%22Aquamana%22%2C+%22Stra%C5%BCnik%C3%B3w+Galaktyki%22-151807
Były bankrut MGM zatrudnia reżysera "Blue Beetle" do komedii z Momoą i Bautistą
To się nazywa odważne posunięcie. Niedawny bankrut, studio MGM (uratowało go przejęcie przez Amazon), zatrudnił właśnie na stanowisko reżysera komedii "The Wrecking Crew" Ángela Manuela Soto, czyli autora komiksowego widowiska "Blue Beetle". Gwiazdami projektu są Jason Momoa i Dave Bautista.

Momoa i Bautista w kumpelskiej komedii akcjiO "The Wrecking Crew" dowiedzieliśmy się w 2021 roku z programu Jamesa Cordena. Od tamtej pory jednak było o nim głucho.

Teraz okazuje się, że film powstanie dla MGM, a autorem scenariusza jest Jonathan Tropper, współtwórca seriali "Banshee" i "Wojownik". Z Momoą i Bautistą miał też okazję współpracować za sprawą serialu "See".

Szczegóły fabuły "The Wrecking Crew" trzymane są na razie w tajemnicy. Podobno będzie to kumpelska komedia akcji.

W 2021 roku Momoa tak opowiadał o filmie: To się sprzeda samo. Dave kocha slipki, ja wolę bokserki. On będzie marudny, ja - czarujący. Ja mam włosy. On nie. Mówiąc krótko, zaapelujemy do absolutnie wszystkich widzów.


"Blue Beetle", czyli DC na dnieÁngel Manuel Soto zwrócił na siebie uwagę pokazywanym w 2020 roku na festiwalu Sundance dramatem "Królowie Charm City". Jego przepustką do sławy miał być "Blue Beetle", czyli pierwszy film o latynoskim superbohaterze z uniwersum DC.

Niestety w czasie prac nad "Blue Beetle" Warner Bros. zostało przejęte przez Discovery, za czym poszło zwolnienie dotychczasowego szefostwa DC Studios. Nowa strategia odbiła się fatalnie na odbiorze komiksowych filmów Warnera. W efekcie "Blue Beetle", którego premiera w amerykańskich kinach miała miejsce w miniony weekend, zanotował drugie najgorsze otwarcie w historii DC Extended Universe. Do końca niedzieli zarobił bowiem 25 milionów dolarów, a kosztował 104-125 mln dolarów.

Zwiastun filmu "Blue Beetle"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones