Detektyw z Hawajów idzie na emeryturę. Serial "Magnum" skasowany

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Detektyw+z+Hawaj%C3%B3w+idzie+na+emerytur%C4%99.+Serial+%22Magnum%22+skasowany-151259
Detektyw z Hawajów idzie na emeryturę. Serial "Magnum" skasowany
Tym razem ratunku chyba nie będzie. Stacja NBC, która przed rokiem uratowała serial "Magnum: Detektyw z Hawajów", teraz ogłasza, że nie zatrzyma go u siebie na dłużej. Piąty sezon będzie ostatnim.

To już koniec serialu "Magnum: Detektyw z Hawajów"Pierwotnie serial "Magnum: Detektyw z Hawajów" nadawany był przez CBS. Na antenie stacji zaprezentowano 76 odcinków podzielonych na cztery sezony. W 2022 roku CBS zdecydowało się, by serial zakończyć.

Producenci "Magnum" nie poddali się i znaleźli dla niego nowy dom. NBC zdecydowało się na produkcję piątego sezonu składającego się z 20 odcinków. Pierwsze 10 odcinków zostało wyemitowanych na początku tego roku. Ostatnie 10 odcinków zapewne trafi na antenę NBC na początku przyszłego roku.


O serialu "Magnum: Detektyw z Hawajów""Magnum: Detektyw z Hawajów" to reboot niezwykle popularnego w latach 80. serialu "Magnum", którego gwiazdą był Tom Selleck. W nowej wersji tytułowego bohatera gra Jay Hernández. Jest on weteranem wojny w Afganistanie, który po zakończeniu służby przenosi się na Hawaje, gdzie zostaje prywatnym detektywem.

"Magnum: Detektyw z Hawajów" stanowi część Lenkov-verse (od producenta Petera M. Lenkova). W jego skład wchodzą także: "Hawaii 5.0" i "MacGyver".

Zwiastun 5. sezonu serialu "Magnum: Detektyw z Hawajów"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones