"Magnum: Detektyw z Hawajów". Myśleliście, że to koniec? Serial uratowany

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Magnum%3A+Detektyw+z+Hawaj%C3%B3w%22.+My%C5%9Bleli%C5%9Bcie%2C+%C5%BCe+to+koniec+Serial+uratowany-146989
"Magnum: Detektyw z Hawajów". Myśleliście, że to koniec? Serial uratowany
Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Magnum: Detektyw z Hawajów". Nie musicie żegnać się z jego bohaterami. Serial został uratowany przed kasacją.

Będą kolejne sezony serialu "Magnum: Detektyw z Hawajów"Serial "Magnum: Detektyw z Hawajów" został skasowany miesiąc temu przez stację CBS. Doczekał się tam 76 odcinków podzielonych na cztery sezony. Z decyzją stacji nie pogodziło się Universal Television, które szukało sposobu na uratowanie serialu.

Jak się okazało, znalazł się wybawca. To stacja NBC, która nie po raz pierwszy ratuje produkcje Universal TV. Jakiś czas temu przejęła skasowany przez stację FOX "Brooklyn 9-9". Dzięki temu powstały trzy dodatkowe sezony.

Jak podaje portal Deadline, stacja NBC zleciła realizację 20 nowych odcinków serialu "Magnum: Detektyw z Hawajów". Zostaną one podzielone na dwa sezony. Jeśli projekt osiągnie zadowalające wyniki oglądalności, to możliwa jest realizacja kolejnych odcinków.


O serialu "Magnum: Detektyw z Hawajów""Magnum: Detektyw z Hawajów" to reboot niezwykle popularnego w latach 80. serialu "Magnum", którego gwiazdą był Tom Selleck. W nowej wersji tytułowego bohatera gra Jay Hernández. Jest on weteranem wojny w Afganistanie, który po zakończeniu służby przenosi się na Hawaje, gdzie zostaje prywatnym detektywem.

"Magnum: Detektyw z Hawajów" stanowi część Lenkov-verse (od producenta Petera M. Lenkova). W jego skład wchodzą także: "Hawaii 5.0" i "MacGyver".

Spot 4. sezonu serialu "Magnum: Detektyw z Hawajów"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones