Dougray Scott jako ojciec serialowej Batwoman

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dougray+Scott+jako+ojciec+serialowej+Batwoman-131946
Dougray Scott jako ojciec serialowej Batwoman
źródło: Getty Images
autor: Stuart C. Wilson
Dougray Scott ("Hitman", "Uprowadzona 3", "Mission: Impossible 2") dołączył do obsady serialu "Batwoman". Nastąpiła również zmiana na stanowisku reżysera pilota - zamiast Davida Nuttera za kamerą stanie Marcos Siega.

GettyImages-451577426.jpg Getty Images © Stuart C. Wilson

Bohaterką serialu jest Kate Kane, która mówi, co myśli, wierzy w sprawiedliwość, nie kryje się ze swoją orientacją seksualną i jest wytrenowaną wojowniczką. Jako Batwoman zamierza oczyścić ulice Gotham z fali zbrodni. Ale nie nazywajcie jej jeszcze bohaterką. Zanim stanie się symbolem nadziei, Kate będzie musiała pokonać swoje własne demony.

Scott wcieli się w Jacoba Kane'a, byłego wojskowego, który zarządza prywatną firmą ochroniarską The Crows i ma ambicję zadbania o Gotham lepiej niż Batman. Niechęć mężczyzny do zamaskowanych mścicieli wkrótce doprowadzi go do konfliktu z Kate, która jest jego... córką.  

Siega pracował m.in. przy "Pamiętnikach wampirów", "Przejściu" i "The Following". Nutter pozostanie producentem wykonawczym odcinka pilotowego. Serial powstaje dla stacji The CW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones