Dougray Scott znika z obsady "Batwoman"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dougray+Scott+znika+z+obsady+%22Batwoman%22-142966
Dougray Scott znika z obsady "Batwoman"
źródło: Materiały prasowe
Dougray Scott odchodzi z serialu "Batwoman". Jego ostatnim występem w produkcji stacji The CW był wyemitowany 13 czerwca odcinek 16. Drugi sezon dobiegł końca w tym tygodniu.

Scott - znany m.in. z takich produkcji jak "Mission: Impossible 2" czy "Gotowe na wszystko" - wcielał się w postać Jacoba Kane'a, ojca Kate Kane (w pierwszym sezonie grała ją Ruby Rose, a w drugim - Wallis Day) oraz Beth Kane (Rachel Skarsten). Scenarzyści tłumaczą, że porzucenie postaci Jacoba wynika z faktu, że - jak potwierdziła właśnie showrunnerka Caroline Dries - z serialu znika również Kate.

W drugim sezonie miano Batwoman przejęła Ryan Wilder (Javicia Leslie). W swoim ostatnim odcinku Jacob rozwiązał agencję Crows, której zadaniem była ochrona Gotham.

Dougray Scott jako Jacob Kane w "Batwoman" to było dla nas coś niezwykłego
, czytamy w oświadczeniu Dries. Aktor o jego klasie i renomie wzbogaca każdy projekt. Do tego miał świetną chemię z resztą obsady. Lubiliśmy opowiadać historię Kane'a w tych dwóch sezonach. Furtka do jego powrotu pozostanie otwarta. Życzymy mu wszystkiego najlepszego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones