"Stranger Things": Dustin na nowych zdjęciach. Co możemy z nich odczytać?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dustin+na+nowych+zdj%C4%99ciach+ze+%22Stranger+Things%22.+Co+mo%C5%BCemy+z+nich+odczyta%C4%87+%E2%80%93+Filmweb-153617
 "Stranger Things": Dustin na nowych zdjęciach. Co możemy z nich odczytać?
Po prawie rocznym opóźnieniu zdjęcia do ostatniego sezonu "Stranger Things" już się rozpoczęły. Ekipa jest na planie, możemy więc spodziewać się w najbliższym czasie kolejnych oficjalnych lub mniej oficjalnych fotosów. W pierwszej kolejności do sieci trafiły zdjęcia, na których widać, jak w nowych odcinkach prezentować się będzie Gaten Matarazzo jako Dustin Henderson. Stylizacja na Eddiego Munsona (w tej roli Joseph Quinn) z całą pewnością nie jest przypadkowa. Co możemy odczytać ze zdjęć?


Bez wątpienia Eddie, który poświęcił się, by uratować Dustina w 4. sezonie, zostawił na bohaterze trwały wpływ. Co za pewne nie będzie się objawiało jedynie poprzez fryzurę. Na zdjęciach widzimy zdewastowany nagrobek Eddiego, co może świadczyć o tym, że miasto nie dowiedziało się jeszcze o jego bohaterstwie i wciąż posądza się go o śmierć Chrissy (Grace Van Dien). 

"Stranger Things" – sezon 5., ostatni. Co o nim wiemy?


Szczegóły fabuły zakończenia serialu trzymane są w tajemnicy, ale bracia Duffer raz za razem zdradzają, czego możemy się spodziewać. Twórcy zapewniają m.in., że w ostatnim sezonie historia zatoczy koło i bohaterowie wrócą do relacji z początku serialu. 

Czujni fani domyślają się także, że fabuła przeskoczy sporo do przodu – co udało im się odczytać na podstawie stopnia zniszczenia koszuli Dustina, która była zupełnie nowa w 4. sezonie. 

"Stranger Things", sezon 4.
Jak dotąd nie podano daty premiery.

Na ekranie powrócą: Gaten Matarazzo, David Harbour, Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Sadie Sink, Caleb McLaughlin, Finn Wolfhard, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Noah Schnapp, Maya Hawke i Joe Keery

SERIAL KILLERS: Rozmawiamy o finałowych odcinkach 4. sezonu "Stranger Things"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones