Wolfhard, Matarazzo i Brown na planie 5. sezonu "Stranger Things" [FOTO]

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wolfhard%2C+Matarazzo+i+Brown+na+planie+5.+sezonu+%22Stranger+Things%22+%5BFOTO%5D-153744
Wolfhard, Matarazzo i Brown na planie 5. sezonu "Stranger Things" [FOTO]
Trwają prace na planie piątego, finałowego sezonu "Stranger Things". Na nowych zdjęciach możemy zobaczyć gwiazdy serialu – Finna Wolfharda, Gatena Matarazzo i Millie Bobby Brown.

Trwają zdjęcia do 5. sezonu "Stranger Things". Zobacz pierwsze fotografie z planu


Fotografie z planu piątego sezonu "Stranger Things" pojawiły się w serwisie X. Na prowadzonym przez fanów koncie Stranger Things Spoilers możemy zobaczyć zdjęcia Finna Wolfharda, Gatena Matarazzo i Millie Bobby Brown. Prezentujemy je poniżej: 
 


Co wiemy o finałowym sezonie "Stranger Things"?


Fabuła zakończenia serialu trzymana jest w tajemnicy, ale David Harbour podkreśla w wywiadach, że cała ekipa dokłada wszelkich starań, aby finał serialu był ukoronowaniem dotychczasowej pracy. Potwierdził też, że piąty sezon będzie kontynuacją wydarzeń z czwartego. 

Po zakończeniu czwartego sezonu – kiedy jesteśmy na tym wzgórzu, patrząc na popiół, dym i ogień – zamierzamy zacząć gdzieś tam. Musicie sobie zatem wyobrazić, że świat jest zupełnie innym miejscem – powiedział.

Nie da się kontynuować czwartego sezonu i nie podbić skali oraz głębi, powiedział Shawn Levy w wywiadzie dla magazynu "Total Film". To duże, duże kinowe widowisko, które – tak akurat wyszło – nazywa się serialem. Sezon piąty "Stranger Things" będzie tak wielki jak największe filmy.

Harbour dodał również ostatnio, że ostatni sezon będzie prawdziwym zwieńczeniem serii:

Piękno polega na tym, że to będzie prawdziwe zakończenie – sprawy zakończą się w bardzo realny sposób. Neflix będzie robił spin-offy, ale nasza historia, która rozpoczęła się w laboratorium i odwróconym świecie, jest spójną, skończoną opowieścią.

"Stranger Things" w programie Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Michał Walkiewicz i Jakub Popielecki recenzują finałowe odcinki czwartego sezonu "Stranger Things": 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones