Dwie gorące modelki w obsadzie "Need for Speed: The Run"

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Dwie+gor%C4%85ce+modelki+w+obsadzie+%22Need+for+Speed%3A+The+Run%22-78203
Firma Electronic Arts Polska oraz magazyn Sports Illustrated mają zaszczyt ogłosić rozpoczęcie współpracy, na mocy której jedne z najpopularniejszych i najpiękniejszych modelek świata, Irina Shayk oraz Chrissy Teigen, dołączą do gwiazdorskiej obsady "Need for Speed The Run".


Nowa produkcja studia Black Box pozwoli graczom na wzięcie udziału w szaleńczym wyścigu przez całe Stany Zjednoczone, których stawką jest przyprawiająca o zawrót głowy kwota 25 milionów dolarów… a dla głównego bohatera gry, Jacka, również przeżycie.

Irina Shayk oraz Chrissy Teigen, jako jedne z niewielu modelek z całego świata gościły na łamach niezwykle popularnego magazynu Sports Illustrated. W grze modelki wcielą się w rolę przyjaciółek, a jednocześnie zapalonych miłośniczek nielegalnych wyścigów i szybkich samochodów, które zdecydowały się wziąć udział w zmaganiach najlepszych kierowców. To między innymi z nimi Jack rywalizować będzie o zwycięstwo i nagrodę, czekającą na triumfatora The Run.

Gra Need for Speed The Run zadebiutuje na rynku 18 listopada 2011 r. i dostępna będzie w polskiej wersji językowej na platformach PC, PS3 oraz Xbox 360. Więcej informacji na jej temat znaleźć można pod adresem www.needforspeed.com.
Udostępnij: