EA oficjalnie zapowiedziało grę "Crysis 3". Premiera na wiosnę 2013

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/EA+oficjalnie+zapowiedzia%C5%82o+gr%C4%99+%22Crysis+3%22.+Premiera+na+wiosn%C4%99+2013-84334
Firma Electronic Arts poinformowała właśnie, że najnowsza gra niemieckiego studia Crytek czyli "Crysis 3" trafi do sprzedaży na komputerach PC i konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360 już wiosną 2013. Co więcej, gra podobnie jak jej poprzedniczka, zostanie przez polski oddział EA w pełni zlokalizowana. Możemy zatem liczyć na napisy jak i dubbing, miejmy nadzieję, że z taką samą obsadą (Bartosz Waglewski, Piotr Machalica czy Michał Milowicz) jak to miało miejsce przy "Crysis 2".

   

O samej fabule producent pisze tak:
"Wspólnie z głównym bohaterem gry, uzbrojonym w Nanoskafander Prorokiem, przeniesiemy się do roku 2047 i poznamy prawdziwe przeznaczenie Nanokopuł – olbrzymich konstrukcji okalających dawne metropolie, których pierwotnym przeznaczeniem miała być ochrona populacji przed pozostałościami sił Cepidów. Prawda okaże się być jednak znacznie mroczniejsza"

Jak już wspomnieliśmy na początku, gra pojawi się na początku 2013 roku na PC, PlayStation 3 i Xboksach 360. Całość będzie działała w oparciu o autorski silnik studia Crytek - CryENGINE. Osoby, które zdecydują się na zamówienie gry przed premierą, w miejsce normalnej gry otrzymają "Crysis 3: Hunter Editiion" czyli trochę cyfrowych bonusów i prawdopodobnie fajniejsza okładka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones