EXCLUSIVE: Dwa spoty "Kamiennych pięści". Który Wam się bardziej podoba?

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+Dwa+spoty+%22Kamiennych+pi%C4%99%C5%9Bci%22.+Kt%C3%B3ry+Wam+si%C4%99+bardziej+podoba-119175
9 września do kin w całej Polsce trafi inspirowany prawdziwą historią film "Kamienne pięści". Z tej okazji mamy dla Was dwa spoty promujące obraz. Ciekawi jesteśmy, który z nich bardziej Wam się podoba.

Pierwszy skupia się na postaci legendarnego trenera Raya Arcela, którego gra Robert De Niro:
Drugi prezentuje panamskiego boksera, Roberto Durána, którego w filmie zagrał Edgar Ramirez:
Dwukrotny zdobywca Oscara Robert De Niro w opowieści o jednym z najsłynniejszych bokserów wszech czasów. Roberto Duran wychowuje się na ulicy, gdzie rządzi prawo pięści. Umiejętności, które zdobywa, walcząc o przetrwanie, stają się jego przepustką do lepszego świata. Na profesjonalnym ringu pojawia się po raz pierwszy w wieku 16 lat i niedługo po tym zyskuje przydomek Manos de Piedra, czyli Kamienne pięści. Jak się jednak okazuje, na szczyt zmierza trudną i niebezpieczną drogą. Wielki talent może bowiem nie wystarczyć, by raz na zawsze uwolnić się od życia w nędzy. Czy będzie gotowy na starcie z niepokonanym Sugar Rayem Leonardem? Czy nieokrzesany chłopak stanie się mężczyzną zdolnym zadziwić cały świat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones