EXCLUSIVE: Sprawdźcie, dlaczego Gosling i Crowe to "Równi goście"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+Sprawd%C5%BAcie%2C+dlaczego+Gosling+i+Crowe+to+%22R%C3%B3wni+go%C5%9Bcie%22-117669
EXCLUSIVE: Sprawdźcie, dlaczego Gosling i Crowe to "Równi goście"
W kinach już możecie oglądać wyróżniony znakiem jakość Filmweb Poleca film "Nice Guys. Równi goście". Jeśli jeszcze go nie zobaczyliście, poniżej możecie przekonać się, co Was omija.

Oto trzy klipy z polskimi fragmentami komedii:
Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones