EXCLUSIVE: Tak Jennifer Aniston, Kate Hudson i Jason Sudeikis spędzają "Dzień Matki"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+Tak+Jennifer+Aniston%2C+Kate+Hudson+i+Jason+Sudeikis+sp%C4%99dzaj%C4%85+%22Dzie%C5%84+Matki%22-117403
Już w piątek do kin wejdzie "Dzień Matki". Nowy film twórcy "Walentynek" i "Sylwestra w Nowym Jorku". Z tej okazji mamy dla Was kilka klipów z fragmentami komedii. Znajdziecie je poniżej:
Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. Sandy – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha. Miranda – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. Jesse – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. Bradley – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.