FOTO: Kit Harington robi sobie przerwę od "Gry o tron" na plakacie "Stracharza"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Kit+Harington+robi+sobie+przerw%C4%99+od+%22Gry+o+tron%22+na+plakacie+%22Stracharza%22-97233
W sieci pojawił się kolejny plakat z bohaterami filmu "Stracharz". Tym razem możecie podziwiać Billy'ego Bradleya, którego gra znany z serialu "Gra o tron" Kit Harington.


(kliknij, aby powiększyć)

W świecie zapomnianej przeszłości odwieczne zło wskrzesi konflikt między siłami nadnaturalnymi i ludźmi. Mistrz Gregory (Jeff Bridges) to rycerz, który uwięził przed wiekami potężną i niegodziwą wiedźmę Matkę Malkin (Julianne Moore). Teraz jednak wiedźma uciekła i szuka zemsty. Wzywając do boju swoich popleczników, przygotowuje się do sprowadzenia piekła na uśpiony świat. Tylko mistrz Gregory staje jej na drodze. Ściera się ze złem, którego zawsze się obawiał. Musi wyszkolić nowego ucznia, Toma Warda (Ben Barnes), by ten stawił czoło przerażającej magii. Jedyna nadzieja ludzkości leży w siódmym synu siódmego syna.

Obraz jest adaptacją "Zemsty czarownicy", pierwszego tomu sagi fantasy "Kroniki Wardstone" Josepha Delaneya, której trzynasty tom powinien ukazać się w grudniu tego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones