Harry Potter już dziś w HBO GO!

  • Filmy
Użytkownicy HBO GO i abonenci HBO będą mogli obejrzeć wszystkie 8 produkcji w ramach serwisu i telewizji. Na platformie cała seria będzie dostępna już od 1 grudnia tego roku.

00_001_source-2001200091.jpg

W dniu swoich jedenastych urodzin Harry Potter (Daniel Radcliffe) dowiaduje się, że jego nieżyjący rodzice byli potężnymi czarodziejami. Chłopiec otrzymuje szansę nauki w prestiżowej szkole z internatem dla czarodziejów, która istnieje w królestwie magii i fantazji. W Hogwarcie Harry szybko nawiązuje nowe znajomości i zaczyna odkrywać tajemnicę śmierci swoich rodziców... 

Rewelacyjna adaptacja bestsellera J.K. Rowling. Pierwszy film z serii, która okazała się kulturowym fenomenem. Obraz w reżyserii Chrisa Columbusa jest przepiękną i wciągającą powieścią o magii, przyjaźni i przygodzie. W role trójki głównych bohaterów wcielają Daniel Radcliffe (serial "Cudotwórcy"), Rupert Grint ("Kosmiczny przekręt"), Emma Watson ("Piękna i Bestia"). Produkcja zdobyła trzy nominacje do Oscara – za scenografię, kostiumy i muzykę oryginalną.

Osiem filmów z serii "Harry Potter", bazujących na serii bestsellerowych książek autorstwa Joanne K. Rowling, opowiada o przygodach młodego chłopca-czarodzieja, który jako jedyny przeżył atak Voldemorta. Wszystkie filmy będzie można obejrzeć już 1 grudnia w HBO GO!

3 21


Filmy z serii "Harry Potter" obejrzysz w HBO GO, które możesz wypróbować bezpłatnie przez miesiąc.
Informacja sponsorowana
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię