Był gwiazdą komedii romantycznych, zostanie królem krzyku? Hugh Grant negocjuje rolę w horrorze A24

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hugh+Grant+negocjuje+rol%C4%99+w+nowym+horrorze+studia+A24.+O+czym+opowie+%22Heretic%22-151127
Był gwiazdą komedii romantycznych, zostanie królem krzyku? Hugh Grant negocjuje rolę w horrorze A24
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Hugh Grant stara się o rolę w filmie "Heretic" – nowym horrorze, nad którym pracują scenarzyści "Cichego miejsca". Projekt powstaje dla studia A24.

"Heretic" to nowy horror studia A24. Co o nim wiemy?


"Heretic" to nowy horror studia A24. Autorami scenariusza są Scott Beck i Bryan Woods, którzy mieli już okazję współpracować przy takich filmach jak "Ciche miejsce", "Dom strachów", "65" czy "Boogeyman". Mają oni także wyreżyserować film. Start produkcji planowany jest na początek lipca. Jeśli jednak dojdzie so strajku SAG-AFTRA, związku zawodowego aktorów, data ta może ulec zmianie. 

Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy. Źródła, na które powołuje się The Hollywood Reporter twierdzą, że "Heretic" opowie o dwóch misjonarzach, którzy próbują nawrócić pewnego niebezpiecznego człowieka.

Najważniejsze role Hugh Granta


Hugh Grant sympatię publiczności zyskał dzięki rolom w komediach romantycznych. Był m.in. Williamem Thackerem w "Notting Hill", Charlesem w "Czterech weselach i pogrzebie", Danielem Cleaverem w "Dzienniku Bridget Jones" i premierem Wielkiej Brytanii w "To właśnie miłość". Ostatnio mogliśmy zobaczyć go m.in. w filmach Guya Ritchiego –  "Dżentelmenach" i "Grze fortuny" – "Glass Onion", czyli kontynuacji "Na noże" Riana Johnsona oraz serialach "Skandal w angielskim stylu", widowisku "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor" oraz miniserialach "Skandal w angielskim stylu" i "Od nowa".

"Bo się boi" w podcaście Mam parę uwag


Zachęcamy do wysłuchania odcinka podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o "Bo się boi" – jednej z ostatnich produkcji studia A24.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones