Czego żałuje Hugh Grant? Nigdy by tego nie powtórzył

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czego+%C5%BCa%C5%82uje+Hugh+Grant+Nigdy+by+tego+nie+powt%C3%B3rzy%C5%82+%E2%80%93+Filmweb-150170
Czego żałuje Hugh Grant? Nigdy by tego nie powtórzył
Hugh Grant stanął przed nie lada wyzwaniem. W programie "The Late Late Show with James Corden" musiał się zdecydować na jedną z dwóch rzeczy: albo powie, jaka rola w jego karierze była jego zdaniem pomyłką i najchętniej wymazałby ją ze swojej filmografii, albo zje kawałek ciasta pasterskiego z majonezem. Aktor nie wahał się i zdecydowanie wolał odpowiedzieć na pytanie. Czego więc żałuje?

Hugh Grant wymienia najgorszą rolę w karierze


Okazuje się, że za swój największy aktorski błąd Grant uznaje występ w filmie "Dama i rozbójnik" w reżyserii Johna Hough. Wcielił się w nim w tytułowego rozbójnika, który morduje męża swojej ukochanej. 
Byłem rozbójnikiem. Miałem być sexy – zaczął opowiadać. Ale przeszkodą okazały się: Niski budżet, zła peruka zły kapelusz. Wyglądam jak Zastępca Dawg (pies z kreskówki z lat 60. – przyp. red.).

Czy słusznie?


Jeśli widzieliście film, koniecznie dajcie znać, czy zgadzacie się z samokrytyką Granta. 

Oczywiście zdecydowanie bardziej wolimy pamiętać jego dobre filmy, w tym "Cztery wesela i pogrzeb", za który zdobył Złoty Glob, "Notting Hill" czy "Był sobie chłopiec", a ostatnio także udaną rolę w serialu "Od nowa". Poniżej znajdziecie odcinek SERIAL KILLERS, w którym o nim rozmawiamy. 

SERIAL KILLERS: Jak oszukał nas Hugh Grant?Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones