"Bridget Jones 4" w kinach na walentynki. Czy SPOILER jest w obsadzie?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Bridget+Jones.+Szalej%C4%85c+za+facetem%22+w+kinach+na+walentynki+2025.+Znamy+obsad%C4%99-154984
"Bridget Jones 4" w kinach na walentynki. Czy SPOILER jest w obsadzie?
Kilka tygodni temu za Daily Mail informowaliśmy o tym, że czwarta część "Bridget Jones" jest w przygotowaniu. Teraz amerykańskie media potwierdzają te doniesienia. Choć nie wszystkie. Co się zmieniło?

Trzy gwiazdy cyklu "Bridget Jones" powracają. Które?Deadline podaje, że trzy gwiazdy dotychczasowego cyklu "Bridget Jones" ponownie znajdą się w obsadzie. Nie jest to jednak ta sama trójka, o której informowało Daily Mail.

Brytyjski brukowiec twierdził, że w obsadzie będą: Renée Zellweger jako Bridget, Hugh Grant jako Daniel oraz Colin Firth jako Mark. Deadline potwierdza udział Zellweger i Granta, ale jako trzecią znajomą twarz podaje Emmę Thompson jako dr Rowlings.


Czy to oznacza, że Firth jednak nie jest w obsadzie? Miałoby to sens, ponieważ film inspirowany jest książką "Bridget Jones. Szalejąc za facetem", w której Marka nie ma.

Deadline podaje również, że w obsadzie są Chiwetel Ejiofor ("Doktor Strange w multiwersum obłędu") i Leo Woodall ("Biały Lotos"). Nie informuje jednak, kogo zagrają.

"Bridget Jones: Mad About the Boy" trafi do kin na świecie (a w Ameryce na platformę Peacock) na Walentynki 2025 roku.

Zwiastun filmu "Bridget Jones 3"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones