Janina Gavankar szykuje monster movie o indyjskim demonie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Janina+Gavankar+szykuje+monster+movie+o+indyjskim+demonie-139388
Janina Gavankar szykuje monster movie o indyjskim demonie
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
Janina Gavankar ("Czysta krew", "The Morning Show") i Russo Schelling, którzy na festiwalu South by Southwest zdobyli nagrodę specjalną za krótkometrażowy film "Stucco", znów łączą siły. Tym razem pracują nad scenariuszem realizowanego przez kobiety monster movie. Aktorka zagra jedną z ról. Zdjęcia powstaną w Indiach. 

Kanwą scenariusza jest indyjski mit o rakszas. Początkowo przedstawiciele tej rasy byli strażnikami wód, ulegli jednak degeneracji. Po wygnaniu z królestwa bogów zostali zmuszeni do życia wśród ludzi, na których zaczęli żerować. Demony te znane są z rozrywania ciał ofiar w niezwykle makabryczny sposób. Przypisuje się im wszelkie okrucieństwa i wynaturzenia. 

Aktorka dołączyła także do obsady realizowanego przez Amazon Studios thrillera sci-fi "Invasion", w którym występują Riz Ahmed i Octavia Spencer. Bohaterem filmu jest odznaczony żołnierz piechoty, który podejmuje się misji uratowania swoich synów przed nieludzkim traktowaniem. Podczas niebezpiecznej podróży chłopcy będą musieli zaakceptować prawdę o sobie. Gavankar wcieli się w byłą żonę bohatera granego przez Ahmeda.
Udostępnij: