Jesienią zagramy w "Batman: Arkham Origins"

Game Informer / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jesieni%C4%85+zagramy+w+%22Batman%3A+Arkham+Origins%22-94687
Game Informer ujawnił dziś nową grę o Batmanie - "Batman: Arkham Origins". Jesienią tego roku posiadacze PC, PS3, X360 i Wii U znów będą mogli wcielić się w ulubionego przez wszystkich nietoperza.

Akcja gry będzie miała miejsce w Gotham City. Pewnego dnia, dokładnie to w Wigilię Bożego Narodzenia, ośmiu zabójców (w tym np: Deathstroke) pojawia się w Gotham by załatwić jedną ważną sprawę - zabić Batmana. Nasz bohater będzie musiał stawić im czoła, uratować święta i co tam jeszcze przyjdzie twórcom do głowy. Co ważne, za grę nie jest odpowiedzialne studio Rocksteady (twórcy dwóch poprzednich "Arkham..."), a Warner Bros Montreal. Jesienią przekonamy się czy udało im się osiągnąć poziom "mistrzów".

Więcej o grze dowiemy się w nadchodzących tygodniach, poniżej możecie obejrzeć ekskluzywny materiał przygotowany przed redakcję Game Informera. Poza grą na duże konsole pojawi się także "Batman: Arkham Origins Blackgate", tworzona przez ludzi odpowiedzialnych w przeszłości za chociażby "Metroida" gra akcji w 2.5 D. Ma ona trafić na Nintendo 3DSa i PlayStation Vitę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones