Odtwórz trailer nr 1 1:20
Gra wideo

2009
8,3 15 403
oceny
8,3 10 15403
1 614
chce zagrać
{"id":"606182","linkUrl":"/videogame/Batman%3A+Arkham+Asylum-2009-606182","alt":"Batman: Arkham Asylum","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/61/82/606182/7539003.2.jpg"}
Batman aresztuje Jokera i doprowadza go do Arkham. Błazen jednak wymyka się strażnikom, po czym przejmuje władzę w zakładzie.

Zobacz Batman: Arkham Asylum zwiastun

gatunek
premiera
wydawca
Eidos Interactive
deweloper
Rocksteady Studios
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Batman: Arkham Asylum
Batman: Arkham Asylum (2009) Zwiastun nr 1 1:20
Batman: Arkham Asylum
Batman: Arkham Asylum (2009) Zwiastun "Return to Arkham" - PS4, Xbox One 1:27
Batman: Arkham Asylum
Batman: Arkham Asylum (2009) Zwiastun kolekcja "Return to Arkham" na PS4 i XONE 2:04
Batman: Arkham Asylum | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2009 | Gra wideo [b]"[videogame=606182]Batman: Arkham Asylum[/videogame]"[/b] to dynamiczna gra akcji, w której wcielisz się w najtwardszego bohatera komiksów DC – Mrocznego Rycerza! Z ulic Gotham City trafisz wprost do tajemniczych podziemi miasta, gdzie mieści się połączony z więzieniem szpital dla obłąkanych – Arkham Asylum! Znany ze swej arogancji i sprytu Joker zastawia tam na Ciebie pułapkę. Czy uda Ci się schwytać Jokera i przetrwać starcie z rzezimieszkami, którzy przez Ciebie znaleźli się w lochach? Pingwin, Trujący Bluszcz, Zsasza... walka nie będzie łatwa, ale mając na wyposażeniu futurystyczne gadżety z ciemnych piwnic Bruce’a Wayne’a, na pewno będzie bardzo emocjonująca.
Top gier wideo 89 komentarzy
Znani aktorzy w znanych grach

Batman: Arkham Asylum to dynamiczna gra akcji, w której wcielisz się w najtwardszego bohatera komiksów DC – Mrocznego Rycerza! Z ulic Gotham City trafisz wprost do tajemniczych podziemi miasta, gdzie mieści się połączony z więzieniem szpital dla obłąkanych – Arkham Asylum! Znany ze swej arogancji i sprytu Joker zastawia tam na CiebieBatman: Arkham Asylum to dynamiczna gra akcji, w której wcielisz się w najtwardszego bohatera komiksów DC – Mrocznego Rycerza! Z ulic Gotham City trafisz wprost do tajemniczych podziemi miasta, gdzie mieści się połączony z więzieniem szpital dla obłąkanych – Arkham Asylum! Znany ze swej arogancji i sprytu Joker zastawia tam na Ciebie pułapkę. Czy uda Ci się schwytać Jokera i przetrwać starcie z rzezimieszkami, którzy przez Ciebie znaleźli się w lochach? Pingwin, Trujący Bluszcz, Zsasza... walka nie będzie łatwa, ale mając na wyposażeniu futurystyczne gadżety z ciemnych piwnic Bruce’a Wayne’a, na pewno będzie bardzo emocjonująca. Scenariusz został napisany przez Paula Diniego, zdobywcę 5 nagród Emmy, współautora serialu Batman: The Animated Series.

studio
Eidos Interactive (wydawca) / Rocksteady Studios (deweloper)
data produkcji
2009
tytuł oryg.
Batman: Arkham Asylum
inne tytuły
Pręty w celi, w której Batman zamyka Harley Quinn są na tyle szeroko rozstawione, że ta mogłaby z łatwością uciec z niewoli - ale tylko w przerywnikach filmowych. Gdy cutscenki się kończą, rozstaw krat się zmniejsza.
Po pokonaniu Bane'a Batman przywołuje Batmobil, nadal zaparkowany w Północnym Arkham. Gdy Bane wydostaje się na powierzchnię i próbuje zabić Batmana, samochód nadjeżdża z takiej strony, że musiałby przejechać przez dwoje zamkniętych drzwi (które nie dość, że są w jednym kawałku, to chwilę potem są nadal zamknięte), by dotrzeć do dwóch walczących postaci.
Tuż po tym, jak Batman nokautuje Victora Zsasza w Arkham Asylum, dr Young klęka i uderza zbira lewą ręką. W następnej scenie robi to prawą ręką, choć nie widać, by ją zmieniała.
Prób stworzenia gry video o Batmanie było już sporo. Jedne były mniej udane, jak "Batman: Dark Tomorrow", a inne całkiem przyzwoite, jak chociażby "Batman Begins", ale ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 76%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych