Jeszcze raz powrócimy do Amityville

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jeszcze+raz+powr%C3%B3cimy+do+Amityville-87889
Amityville wiecznie żywe! Wygląda na to, że pojawi się kolejny film nawiązujący do historii brutalnych mordów. Za jego produkcję będzie odpowiedzialny Tony DeRosa-Grund z Evergreen Media Group.

Film będzie oparty na wspomnieniach pary dziennikarzy śledczych, Laury DiDio i Marvina Scotta, którzy nagrali w miejscu mordu kilka materiałów wideo. Producent uzyskał do nich prawa. Bohaterowie zapowiadają, że będzie to jak dotąd najwierniejsza faktom opowieść o morderstwach w Amityville oraz ich następstwie, czyli powstaniu legendy nawiedzonego domostwa.

Przypomnijmy też, że Miramarx i Dimension Films rok temu zapowiedziały realizację oficjalnego sequela "Amityville", zatytułowanego "Amityville Horror: The Lost Tapes". Akcja będzie rozgrywać się po wydarzeniach z oryginalnego filmu i będzie opowiadać o dziennikarce, która wraz z doborowym zespołem naukowców, psychologów i kleryków stara się wyjaśnić zagadkę nawiedzonego domostwa. Film wyreżyserują Casey La Scala (producent "Donnie'go Darko") i Daniel Farrands (producent "Udręczonych")
Udostępnij: