Gwiazdy "Bridgertonów" i "Euforii" w nowym "Jurassic World"?

Deadline, X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jonathan+Bailey+%28%22Bridgertonowie%22%29+i+Colman+Doming+%28%22Euforia%22%29+w+nowym+filmie+z+serii+Jurassic+World-155076
Gwiazdy "Bridgertonów" i "Euforii" w nowym "Jurassic World"?
Prace nad nową częścią cyklu Park Jurajski / Jurassic World już trwają, a do sieci trafiają tymczasem kolejne wciąż niepotwierdzone informacje na temat obsady. Ostatnio dowiedzieliśmy się, kto zagra główną rolę i kto będzie głównym złoczyńcą.

Serialowe gwiazdy wśród dinozaurówPortal Deadline donosi, że główną rolę w nowym widowisku ma otrzymać Jonathan Bailey. Aktor jest najlepiej znany z serialu platformy Netflix "Bridgertonowie". Z kolei za rolę w serialu "Towarzysze podróży" otrzymał nominację do Critics Choice Awards.

GettyImages-2075973767.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin

GettyImages-2075132036.jpg Getty Images © Jamie McCarthy


Z kolei Daniel Richtman twierdzi, że głównym złoczyńcą będzie Colman Domingo. Aktora doskonale znacie z serialu "Euforia". Za główną rolę w filmie "Rustin" otrzymał w tym roku nominację do Oscara.

Wcześniej donosiliśmy o potencjalnym angażu Scarlett Johansson i Deva Patela. O dinozaurach na razie nikt nic nie mówi.

Nowe otwarcie uniwersum Parku JurajskiegoZapowiedziany niedawno film nie ma oficjalnie tytułu. W sieci można go jednak gdzieniegdzie znaleźć jako "Jurassic City". Jego premiera zapowiedziana jest na lipiec przyszłego roku.

O fabule nie wiemy na razie nic. Wiadomo jedynie, że będzie to nowe otwarcie, więc nie powinniśmy spodziewać się powrotu gwiazd znanych z poprzednich części cykli.

Za kamerą stanie Gareth Edwards. Scenariusz przygotowuje weteran serii David Koepp.

Zwiastun "Jurassic World Dominion" ostatniej kinowej odsłony cykluPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones