Jennifer Lawrence w nowym "Jurassic World"? Tego chciało studio

Puck News / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jennifer+Lawrence+odrzuci%C5%82a+ofert%C4%99+zagrania+w+nowym+%22Jurassic+World%22-154761
Jennifer Lawrence w nowym "Jurassic World"? Tego chciało studio
źródło: Getty Images
autor: Michael Ostuni
Dwa tygodnie temu za Jeffem Sneiderem informowaliśmy o tym, że Scarlett Johansson może zagrać w nowej odsłonie uniwersum Parku Jurajskiego. Jak się okazuje, wcale nie była pierwszą kandydatką studia.

Jennifer Lawrence kontra dinozaury. Tego chciała wytwórniaJak donosi portal Puck News, Universal pierwszą ofertę roli w nowym widowisku o dinozaurach przedstawiło Jennifer Lawrence. Aktorka jednak od czasu "Mrocznej Phoenix" unika wielkich studyjnych franczyz. Z tego też powodu odrzuciła ofertę. Dopiero wtedy studio zwróciło się do Scarlett Johansson z propozycją zagrania w filmie.

Szczegóły jej roli nie są na razie znane. W ogóle o nowym filmie Universal nie mówi za wiele. Wiemy jedynie tyle, że będzie to nowa historia. Nie należy się więc spodziewać powrotu gwiazd znanych z trylogii "Jurassic World".


Nowy film o dinozaurach już powstaje. Bez scenariuszaNowy film z uniwersum "Parku jurajskiego" został ogłoszony całkiem niedawno. Universal chce, by widowisko trafiło do kin na początku lipca przyszłego roku.

Pierwotnie za kamerą miał stanąć David Leitch. Ten jednak bardzo szybko projekt porzucił z niejasnych przyczyn. Studio znalazło już jego następcę. To Gareth Edwards, który ma na swoim koncie takie widowiska SF jak "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" i "Twórca".

Jednak czasu na realizację zostało niewiele. Dlatego też wytwórnia postawiła na nietypową formę produkcji. Otóż już kręcony jest materiał z dinozaurami przy wykorzystaniu animatroniki i efektów komputerowych. W tym czasie Edwards dokończy współpracę z Davidem Koeppem nad scenariuszem, który powstaje w oparciu o materiał już realizowany.

Zwiastun filmu "Jurassic World Dominion"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones