Nowy "Jurassic World". Dinozaury mają kolejną ludzką zabawkę

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rupert+Friend+u+boku+Scarlett+Johansson+w+nowym+widowisku+w+%C5%9Bwiecie+Parku+Jurajskiego-155733
Nowy "Jurassic World". Dinozaury mają kolejną ludzką zabawkę
Glen Powell ujawnił w ostatnim wywiadzie dla The Hollywood Reporter, że odrzucił propozycję udziału w nowym widowisku ze świata Parku Jurajskiego / Jurassic World. Jest jednak aktor, który powiedział twórcom "tak".

Z Gwiezdnych Wojen i filmów Wesa Andersona do dinozaurów studia UniversalW połowie czerwca mają ruszyć prace nad nowym, wciąż niezatytułowany widowiskiem rozgrywającym się w świecie Parku Jurajskiego. Nic więc dziwnego, że co chwilę otrzymujemy kolejne doniesienia castingowe.

Według najnowszych informacji rolę w filmie otrzymał Rupert Friend. W obsadzie są już Scarlett Johansson, Dev Patel, Jonathan Bailey oraz Manuel Garcia-Rulfo. Mówi się również, że głównym ludzkim antagonistą będzie Colman Domingo.

Fabuła filmu trzymana jest w tajemnicy. Za kamerą stanie Gareth Edwards. Scenariusz przygotował weteran serii David Koepp.

Premiera planowana jest na lipiec przyszłego roku.

GettyImages-2150500019.jpg Getty Images © Michael Buckner


Zapracowany Rupert FriendRupert Friend jest angielskim aktorem, który pierwsze szlify przed kamerą zdobył w filmach "Rozpustnik" oraz "Duma i uprzedzenie".

Ostatnio Friend współpracował z Wesem Andersonem. Zagrał zarówno w dwóch jego ostatnich pełnych metrażach ("Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun", "Asteroid City"), jak i w kilku z krótkich metraży, które Anderson zrobił dla Netfliksa ("Szczurołap", "Łabędź").

Z Garethem Edwardsem łączy go również świat Star Wars. Friend był bowiem w obsadzie serialu "Obi-Wan Kenobi".

Zwiastun "Asteroid City"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones