Grał w "Stranger Things". Teraz będzie gwiazdą filmową

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Joseph+Quinn+gra%C5%82+w+%22Stranger+Things%22.+Teraz+ma+w+planach+wsp%C3%B3%C5%82prac%C4%99+z+re%C5%BCyserem+%22Ex+Machiny%22-154254
Grał w "Stranger Things". Teraz będzie gwiazdą filmową
źródło: Getty Images
autor: Arturo Holmes
Joseph Quinn jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Dopiero co potwierdzono, że jest członkiem widowiska Marvela "The Fantastic Four", a już przed nim kolejny projekt - nowy film Alexa Garlanda.

Będzie wojna. O nowym filmie twórcy "Ex Machina"Szczegóły projektu nie są na razie znane. Nie ujawniono nawet jego tytułu. Podano jedynie tyle, że ma to być film wojenny.

Film powstanie dla studia A24. Garland nakręci go wraz z Rayem Mendozą, z którym współpracował już przy tegorocznym "Civil War". Mendoza był w nim konsultantem do spraw wojskowych.

Quinn nie jest pierwszą osobą w obsadzie. Wcześniej angaż otrzyma Charles Melton, czyli jedna z gwiazd filmu "Obsesja".

GettyImages-1726457084.jpg Getty Images © Shane Anthony Sinclair


Rok 2024 rokiem Josepha Quinna?Przepustką do sławy dla Josepha Quinna był wielki hit platformy Netflix "Stranger Things". Latem wejdzie na plan widowiska Marvela "The Fantastic Four", w którym zagra jednego z tytułowych bohaterów - Johnny'ego Storma, lepiej znanego jako Ludzka Pochodnia.

W tym roku do kin wejdą z kolei dwa duże widowiska z nim w obsadzie. Pierwszym jest horror SF "Ciche miejsce: Dzień pierwszy". Drugim nowy film Ridleya Scotta "Gladiator 2".

Zwiastun filmu "Ciche miejsce: Dzień pierwszy"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones