Julia Garner w nowym horrorze twórcy "Barbarzyńców". Co wiemy o "Weapons"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Julia+Garner+w+nowym+horrorze+Zacha+Creggera+%28%22Barbarzy%C5%84cy%22%29.+Co+wiemy+o+%22Weapons%22-155224
Julia Garner w nowym horrorze twórcy "Barbarzyńców". Co wiemy o "Weapons"?
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Zanim Julia Garner zostanie Srebrną Surferką, zagra u boku Josha Brolina w nowym horrorze Zacha Creggera ("Barbarzyńcy"). Prace na planie mają ruszyć już niebawem.

Co wiemy o "Weapons"?


Prace na planie "Weapons" mają rozpocząć się w połowie maja w Atlancie. Film, którego scenariusz napisał Cregger, opisywany jest jako wielowątkowa historia utrzymana w stylu "Magnolii" Paula Thomasa Andersona. Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy. W projekt zaangażowani są producenci "Barbarzyńców" – Roy Lee ze studia Vertigo oraz J.D. Lifshitz i Raphael Margules z BoulderLight Pictures. Projekt powstaje dla New Line Cinema.

Skąd znamy Julię Garner?


Julia Garner jak na razie najlepiej znana jest z serialu "Ozark", w którym wcieliła się w postać Ruth Langmore. Rola ta przyniosła jej trzy nagrody Emmy i Złoty Glob. W jej CV znajdziemy również takie seriale jak "Maniac", "Dirty John", "Nowoczesna miłość" i "Kim jest Anna?", a także filmy "Martha Marcy May Marlene", "Sin City: Damulka warta grzechu" czy "Asystentka". Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem jest m.in. widowisko "The Fantastic Four", w którym aktorka zagra Srebrną Surferkę. Przeczytaj: Silver Surfer wybrana przez Marvela! Plotki się nie potwierdziły.

O czym opowiada "The Royal Hotel"? Zobacz zwiastun


Już w czerwcu na ekrany polskich kin trafi australijsko-brytyjski thriller "The Royal Hotel". Julii Garner partnerują w nim m.in. Jessica Henwick, Toby Wallace i Hugo Weaving. Zobaczcie zwiastun:Hanna i Liv podróżują z plecakami po Australii. Po tym, jak skończyły im się pieniądze, Liv namawia przyjaciółkę do podjęcia tymczasowej pracy barmanki w pubie "The Royal Hotel" na prowincji. Właściciel baru Billy wraz z miejscowymi wprowadzają dziewczyny w specyficzny, pełen alkoholu klimat. Wkrótce jednak Hanna i Liv zostaną postawione w sytuacji, która wymknie im się spod kontroli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones