Keanu Reeves gwiazdą czarnej komedii Jonah Hilla. Co wiemy o "Outcome"?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Keanu+Reeves+w+czarnej+komedii+Jonah+Hilla.+Co+wiemy+o+%22Outcome%22-150212
Keanu Reeves gwiazdą czarnej komedii Jonah Hilla. Co wiemy o "Outcome"?
źródło: Getty Images
autor: NurPhoto
Jonah Hill wyreżyseruje czarną komedię zatytułowaną "Outcome". Projekt powstaje dla Apple Original Films. W roli głównej zobaczymy Keanu Reevesa

GettyImages-1475001885.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin
Keanu Reeves na premierze "Johna Wicka 4"

O czym opowie "Outcome", nowy film Jonah Hilla?


Bohaterem "Outcome" będzie Reef (Reeves), zniszczony przez życie hollywoodzki gwiazdor. Kiedy dostaje tajemnicze wideo, musi zmierzyć się z dręczącymi go demonami i zadośćuczynić tym, których skrzywdził.

Jonah Hill nie tylko wyreżyseruje film, ale także zagra jedną z ról. Jest również współautorem scenariusza (wraz z Ezrą Woodsem) i jednym z producentów. 

Nie tylko "Wilk z Wall Street". Skąd znamy Jonah Hilla?


Najbardziej znaną rolą Jonah Hilla jest Donnie Azoff z "Wilka z Wall Street" Martina Scorsesego. Aktor ma w swoim dorobku wiele ról komediowych. Mogliśmy zobaczyć go m.in. w "Supersamcu", "Wpadce", "Straży sąsiedzkiej", "21 Jump Street" i "22 Jump Street", "Rekinach wojny" czy "Nie patrz w górę". Mogliśmy zobaczyć go także w miniserialu "Maniac". Jako reżyser zadebiutował filmem "Najlepsze lata", który opowiadał o dojrzewaniu młodego deskorolkowca w latach 90. W 2022 roku na Netflix trafił jego dokument "Stutz". Zobaczcie jego zwiastun:Phil Stutz to jeden z najlepszych psychoterapeutów na świecie. W ciągu 40 lat pomógł całej rzeszy pacjentów, w tym wybitnym twórcom i przedsiębiorcom, także tym sceptycznym wobec terapii. W filmie, którego reżyserem jest jego przyjaciel i pacjent Jonah Hill, poznajemy życie Stutza i jego wyjątkowe ćwiczenia z wizualizacji, czyli metody. Kiedy Hill rozpoczyna u Stutza nietypową sesję terapeutyczną przebiegającą inaczej niż typowe spotkanie lekarza z pacjentem, obaj korzystają z metod, aby terapia była zabawna i skuteczna. Obserwując szczerą rozmowę Stutza i Hilla oraz ich drogi do zdrowia psychicznego, a także beztroską wymianę zdań dwóch kumpli należących do różnych pokoleń, dowiadujemy się, jak metody pomagają wyzdrowieć psychicznie każdemu – nawet osobom, które aktywnie nie szukają pomocy.

"John Wick 4", nowy hit z Keanu Reevesem w podcaście Mam parę uwag


Zachęcamy do wysłuchania odcinka podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "John Wick 4", czyli najnowszym hicie z Keanu Reevesem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones