Kochacie "Iron Sky"? Reżyser szykuje kolejny szalony film

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kochacie+%22Iron+Sky%22+Re%C5%BCyser+szykuje+kolejny+szalony+film-150834
Kochacie "Iron Sky"? Reżyser szykuje kolejny szalony film
źródło: Getty Images
autor: Christian Marquardt
Mamy dobrą wiadomość dla fanów Timo Vuorensoli. Reżyser szalonego "Iron Sky" szykuje się do nakręcenia kolejnego filmu. I wygląda na to, że będzie on równie zwariowany.

O czym opowie "Killtown"?Projekt nosi tytuł "Killtown". Jego bohaterką będzie dziennikarka wysłana do małego prowincjonalnego amerykańskiego miasteczka Killkent. Ma tam dokonać dziennikarskiego śledztwa na temat możliwego seryjnego zabójcy, który ponoć grasuje w okolicy.

Niestety wkrótce kobieta będzie musiała walczyć o swoje życie, a dybać na nią będą wszyscy mieszkańcy Killkent. Dziennikarka odkryje bowiem, że wszyscy rezydenci miasteczka to byli zabójcy. Ci zrobią wszystko, by powstrzymać ją przed ujawnieniem światu ich sekretu.

Całość pomyślana jest jako pełen akcji thriller z elementami czarnego humoru.


Kim jest Timo Vuorensola?Jeśli kochacie campowe produkcje, to Timo Vuorensola jest Wam doskonale znany. Jego przepustką do sławy okazał się "Iron Sky".

Film opowiadał alternatywną historię świata. Gdy w 1945 roku III Rzesza chyli się ku upadkowi, z tajnej bazy na Antarktydzie naziści wysyłają na Księżyc misję ostatniej szansy. Wkrótce po ciemnej stronie srebrnego globu powstanie tajna baza, w której hitlerowcy rozpoczną realizację diabelskiego planu zemsty. W 2018 roku Ziemia stanie się celem kontrataku imperium fuhrera, zapoczątkowanego przez "meteorblitzkrieg", który skalą zniszczeń przyćmi nawet kosmiczną zagładę z "Dnia Niepodległości".

"Iron Sky" okazał się kultową produkcją i doczekał się kontynuacji. Sam Vuorensola z kolei otrzymał propozycję pracy przy angielskojęzycznych projektach takich jak horror "Smakosz: Odrodzenie" czy "97 Minutes".

Zwiastun filmu "Iron Sky"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones