Komedia "Projekt X" już na DVD i Blu rayu

https://www.filmweb.pl/news/Komedia+%22Projekt+X%22+ju%C5%BC+na+DVD+i+Blu+rayu-88897
W sprzedaży na DVD i Blu rayu pojawiła się właśnie niegrzeczna komedia "Projekt X". Jej współautorem jest reżyser megahitu "Kac Vegas", Todd Phillips.

  

Ta impreza miała być najważniejszym wydarzeniem w życiu trzech, do niedawna jeszcze anonimowych, nastolatków. W końcu nie codziennie kończy się 17 lat. Czy jednak mogli przypuszczać, że zabawa wymknie się spod kontroli a zniszczenia jakie spowoduje wyniosą milion dolarów?

"Projekt X" to przedstawiona z perspektywy uczestników i organizatorów (film zrealizowano w konwencji found footage, co oznacza, że historię poznajemy z „amatorskich” nagrań wideo gości i świadków przyjęcia) szalona opowieść o trzech kolegach ze szkoły średniej, którzy chcąc zaistnieć towarzysko postanawiają urządzić imprezę, jakiej jeszcze świat nie widział. Niestety, od samego początku nic nie poszło zgodnie z planem. "Projekt X" to film, który – ku przestrodze – powinni obejrzeć wszyscy rodzice nastolatków oraz... dzielnicowi.


Wydanie Blu-ray zawiera wersję kinową i wersję rozszerzoną. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

WYDANIE BLU-RAY:
- X-tra drogi projekt: Liczenie strat
- Projekt X zdemaskowany

WYDANIE DVD:
= Projekt X: Pasadena 3
Informacja sponsorowana