Kontynuacja "Largo Winch" jeszcze w tym roku

Screendaily / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kontynuacja+%22Largo+Winch%22+jeszcze+w+tym+roku-57401
Wild Bunch jest najwyraźniej zadowolone z ekranizacji komiksu "Largo Winch" i jeszcze w grudniu do kin trafi kontynuacja zatytułowana "The Burma Conspiracy". W roli głównej ponownie zobaczymy Tomera Sisleya, a całość wyreżyseruje Jérôme Salle autor oryginału.

W drugiej części Largo Winch będzie chciał sprzedać koncern, by sfinansować działalność organizacji niosącej pomoc humanitarną. Jednak w dniu, w którym podpisana ma być umowa, Largo zostaje oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości. Aby udowodnić swoją niewinność, musi wybrać się na niebezpieczną misję do Birmy.

To jeden z projektów, które Wild Bunch zaprezentuje na Unifrance Randez-Vous. Innymi filmami będą:

"Le Bruit des glaçons" – opowieść o pisarzu (Jean Dujardin), którego odwiedza... jego nowotwór (Albert Dupontel). Bohater nie wie, jak pozbyć się nieproszonego gościa.

"Des Hommes et des Dieux" – oparta na faktach historia mnichów z klasztoru w Algierii, którzy zostali zamordowani w 1996 roku przez Zbrojną Grupę Islamską. Obraz wyreżyseruje Xavier Beauvois ("Siła odwagi").

"Happy Few" – opowieść o ludziach, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy jest możliwe zachowanie wierności i jednoczesne poszukiwanie (i zaspokajanie) nowych doznań seksualnych. W jednej z głównych ról wystąpi Roschdy Zem. Całość wyreżyseruje Antony Cordier.

"Leila" – francuska odpowiedź na "High School Musical"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones