Kto powstrzyma influencera? "Spree" od dziś w kinach

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kto+powstrzyma+influencera+%22Spree%22+od+dzi%C5%9B+w+kinach-146446
Kto powstrzyma influencera? "Spree" od dziś w kinach
Już od dzisiaj możecie oglądać w kinach film "Spree", którego gwiazdą jest znany z serialu "Stranger Things" Joe Keery. Chcecie sprawdzić, gdzie możecie "Spree" zobaczyć? Kliknijcie TUTAJ.

A jako przedsmak tego, co na Was czeka w kinach, prezentujemy klip z fragmentem filmu.


O filmie "Spree""Spree" to drapieżna, wyprodukowana między innymi przez Drake'a i rozgrywająca się w całości na ekranach smartfonów i kamerek GoPro satyra na social media. Czarny humor i groteska mieszają się tu ze społeczną refleksją, a wydarzenia szybko nabierają niespodziewanego tempa. Całość opowiadana jest w intrygujący formalnie sposób znakomicie przystający do poetyki współczesnego internetu, dzięki czemu "Spree" wygląda jak jedyna w swoim rodzaju ekranizacja "GTA" doprawiona nawiązaniami do "American Psycho". Wiemy, że nie powinniśmy oglądać, ale nie możemy oderwać wzroku.

Kurt (Joe Keery) od lat bezskutecznie marzy o statusie influencera i wielkiej popularności w Internecie. W kolejnej próbie osiągnięcia swojego marzenia zostaje kierowcą taksówki w aplikacji Spree. Gdy nagrywane przez niego filmiki nie zyskują spodziewanego zainteresowania, zaczyna zabijać swoich pasażerów i transmitować morderstwa na żywo w Internecie. A wszystko to w pogoni za subami.

A poniżej prezentujemy plakat artystyczny filmu "Spree":

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones