Kulisy morderstwa Versacego przed huraganem Katrina

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kulisy+morderstwa+Versacego+przed+huraganem+Katrina-123603
Kulisy morderstwa Versacego przed huraganem Katrina
Ryan Murphy i stacja FX zmieniają swoje plany dotyczące kolejnych sezonów serialu "American Crime Story". "Katrina", która miała być drugą odsłoną cyklu, została przesunięta na później. Teraz jako druga seria pójdzie "The Assassination of Gianni Versace", do którego zdjęcia trwają już od jakiegoś czasu.


Jak sugeruje tytuł, serial opowie o kulisach zabójstwa słynnego kreatora mody Gianniego Versacego. Tom Rob Smith napisał scenariusz, który zrobił tak wielkie wrażenie na wszystkich producentach, że już jesienią ubiegłego roku postanowiono nie oglądać się na "Katrinę" i ruszyć z produkcją. Zdjęcia rozpoczęły się w kwietniu i obecnie premiera serialu planowana jest na przyszły rok.

Opóźnienie "American Crime Story: Katrina" może tymczasem oznaczać, że trzeba będzie rozpocząć proces obsadzania ról od nowa. Gwiazdami produkcji mieli być: Annette Bening, Dennis Quaid i Matthew Broderick. Nie jest jednak pewne, że będą dostępni w terminie, jaki teraz na produkcję wyznaczy FX. Rozmowy w tej sprawie trwają. Serial "Katrina" skupi się na kulisach działań różnych agencji federalnych i stanowych na zniszczenia dokonane przez tytułowy huragan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones