Laysla De Oliveira i Zoe Saldaña: czy aktorzy mogą być szpiegami? WYWIAD z okazji premiery "Special Ops: Lioness"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Laysla+De+Oliveira+i+Zoe+Salda%C3%B1a%3A+czy+aktorzy+mog%C4%85+by%C4%87+szpiegami+WYWIAD+z+okazji+premiery+%22Special+Ops%3A+Lioness%22-152655
Laysla De Oliveira i Zoe Saldaña: czy aktorzy mogą być szpiegami? WYWIAD z okazji premiery "Special Ops: Lioness"
30 października na platformie SkyShowtime zadebiutował serial "Special Ops: Lioness" opowiadający o oddziale tajnych agentek CIA wykonujących misje chroniące świat przed niebezpieczeństwem. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu Łukasza Muszyńskiego z odtwórczyniami głównych ról - Layslą De Oliveirą i Zoe Saldañą.

"Special Ops: Lioness": wywiad z gwiazdami serialu
"Special Ops: Lioness": o serialuSerial nominowanego do Oscara Taylora Sheridana ("Yellowstone", "Sicario") to oparta na rzeczywistym programie CIA opowieść o nieco nieokrzesanej, ale pełnej pasji młodej żołnierce marines Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira), która dołącza do zespołu Lioness Engagement Team, aby zniszczyć od środka pewną organizację terrorystyczną. Zoe Saldana wciela się w Joe, szefową programu Lioness, która dowodzi działającymi pod przykrywką agentkami oraz odpowiada za ich szkolenie.Zoe Saldaña to jedna z najbardziej kasowych aktorek w historii kina. Filmy z jej udziałem zarobiły ponad 14 miliardów dolarów. W jej filmografii znajdziemy takie megahity jak seria "Avatar", dwie części "Avengers", trzy części "Strażników Galaktyki" oraz trzy części "Star Trek".

Urodzona w Kanadzie Laysla De Oliveira to wschodząca gwiazda Fabryki Snów. Przed "Special Ops: Lioness" wystąpiła m.in. w "Locke & Key", "W wysokiej trawie" oraz "Kodzie 8".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones